Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alittolag pcos vagyok 82 kg...

Alittolag pcos vagyok 82 kg réggen kb 4 éve csak 60 voltam szeretnék le fogyni 170 cm vagyok nagyon szeretnék kisbabát is ha le dobok pár kilót lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy lehetséges. 2 varriáció van

1, lefogysz baba előtt

2, baba után

Terhesség közben nem jó komolyabban diétázni max odafigyelni

2021. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azért szeretnék le fogyni hogy hátha így jobban össze jönn a baba most 74 napja nem jött meg a mensturaciom se sajnos és így hátha helyre all és remélem bővülni fogunk egy babocaval
2021. márc. 12. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Már az előző kérdésednél is írtuk, hogy menj orvoshoz, vele beszéld meg a problémákat.
2021. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
El fogok április 1 kell mennem addig lehet érdeklődni nem?
2021. márc. 12. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
IR-es diétát érdemes követni, a 2 betegség általában együtt jár, ez fogyásra és állandóan súlytartásra akár terhesség alatt is követhető. Endokrinológus, és terheléses vércukor is kellene a nőgyógyászon kívül.
2021. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon osszetett problema, nem biztos, hogy megoldja onmagaban csak a fogyas, de az eletmodvaltas es sport mindenkeppen kotelezo pcos mellett.

Azt is ki kene deriteni, hogy van-e IR a hatterben.

Ha van ra modod, maganuton vagj neki a kivizsgalasoknak, en konkretan szeptemberre kaptam (volna) idopontot endos dokihoz, igy inkabb maganba megyek, 2 het mulva.

2021. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!