Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriát számolok (kevesebb...

Ha kalóriát számolok (kevesebb kalóriát viszek be) plusz 30-40 perces kardió edzéseket végzek sikeres fogyást érek el?

Figyelt kérdés
Igazából max 5-10kg-ot adnék le, de így mennyi idő alatt lehetne elérni?:)

2021. szept. 25. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Egyénenként eltérő a fogyás, igy nem lehet megmondani pontosan mikor éred majd el. Egészséges fogyásnak heti kb 1 kg számít. Be fog indulni a fogyás,ha több kalóriát égetsz,mint amit beviszel. Viszont a sport mellett fontos az egészséges táplálkozás.
2021. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlenül fogsz fogyni. Az a te szervezetedtől függ. Ha amúgy egészséges vagy akkor valószínű elég ennyi. Ha nincs valamilyen anyagcsere/ egyéb hormonális betegséged akkor lehet, hogy elég lesz ez a fogyáshoz.

Hosszútávon viszont az a 30-40 perc kevés lesz, de kezdetnek persze jó.

2021. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt mondom inkább, hogy erősítő gyakorlatokat érdemes végezni, mert a kardió éget zsírt, nyilván, de ha izmot építesz, az passzívan is éget. Pl. ha több az izmod, akkor még pihenés/alvás közben is több kalóriát kell elégetnie a szervezetednek, hogy fenntartsa az izmaid (de nyilván sportolnod is kell, hogy fenn tartsd).

Milyen gyakran akarnál sportolni? Szerintem először a heti 3 bőven elég, mert ha túlzásba viszed kiégsz az elején és nem tudod tartani.

Amúgy a szervezetnek a minél lassabb fogyás az egészséges, szóval inkább fél-negyed kiló hetente szerintem.1 kiló csak azoknál normális akiknek tényleg sokból kell leadni. Én most amúgy 3,5 hónap után tartok olyan 4-4.5 kiló fogyásnál. Nem gyors, de legalább nem adtam még fel.Szóval kb. még ennyi mire én is az álomsúlyomnál leszek :D

2021. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!