Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha big macet eszek de kaloria...

Ha big macet eszek de kaloria deficitben vagyok akkor is fogyok??

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 14:23
 1/10 A kérdező kommentje:

Ettem egy burgerert is reggeliztem

Meg vacsiztam de a megadott kaloria deficitet nem leptem tul aznap

2021. szept. 27. 14:24
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

IGEN, akkor is fogysz.

A gond csak az, ha egy étkezéssel elfogy az aznapi kereeted, mert utána egész idö alatt éhes leszel.

Meg nem feltétlen jó az összetétele, de ha néha ilyen napot tartasz, az nem baj, feltéve, hogy legötbbször azért normálisabb összetételü ételeket fogyasztasz.

A kalóriaszámolásnak éppen ez a nagy elönye, hogy mindent lehet enni, nincs tiltott étel, de azért ne minden nap olyan ételeket egyél, amik sok kalóriát, de kevés értékes tápanyagot tartalmaznak.

2021. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogsz hízni de garantálom hogy fél napig szenvedni fogsz az éhségtől. Finom a big mac, csak sajnos tápértéke a nullához közeli
2021. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Néha jó is, nem kell teljesen lemondani róla. Csak ne legyen túl gyakori.
2021. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Neha belefer. De nemugyanaz ha cukorbol meg gyors chbol viszed be a kcalt mintha lassubol meg minosegi fejerjebol. Ingadozik az inzulinod es be is vizesit.
2021. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért, miféle varázsló az a big mac, hogy kalória deficit mellett is hízlal?
2021. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Vizesit
2021. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Igen, fogysz. Csak rettentő éhes leszel mert egy bigmac kb a napi kalóriaadag fele. Nincs benne rost, ami jóllakatna meg fehérje és jófajta zsír se sok. Szintén hiányoznak a vitaminok és ásványi anyagok. A kevés rost miatt lelassul az emésztés, 3 naponta jársz nagy wc-re. Nincs fehérje tehát először az izmaidat veszted el, tehát kevesebb kiló, de lötyögősebb, rondább leszel. És még sorolhatnám.


Van különbség a fogyás és az egészséges fogyás között. De ha mondjuk heti egyszer eszel big macet és deficitben vagy összességében, akkor igen, fogysz. És ha minden más jól összeávlogatott, akkor egészségesen is.

2021. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Probalom ugy ossze arakni az etrendem hogy minel tobb hasznos tap anyagot vigyek be, csak aztan jott az az egy nap es egy big mac es buntudatom lett
2021. szept. 29. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
EGY napon semmi sem múlik, és sokkal jobb, egyszer enni ilyesmit, ami nem optimális, utána meg megint rendesen, mint sokáig nem enni, utána meg megenni egyszerre 5-6-ot belöle, mert annyira ráéheztél.
2021. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!