Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez az étrend tartható így?

Ez az étrend tartható így?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok?


Reggelire leginkább lassan felszívódó szénhidrát. Zabkása gyümölcsökkel és magvakkal, vagy tk kenyér zöldséggel


Ebédre amit éppen főzök, de törekedve azért arra, hogy ne tészta és fehér rizs legyen hanem főzelékek/levesek meg ehhez hasonló dolgok


Uzsonnára egy alma vagy joghurt, ha nagyon éhes vagyok akkor protein szelet (rájöttem hogy az elég jól laktat)


Vacsorára vinném be inkább a fehérjét edzés után, tojás, sajt, túró formájában zöldségekkel.


Kalóriát direkt nem írtam mert ez változó. Az elején ha leadtam ezt a kis felesleget nyilván kevesebb lenne aztán súlytartáshoz igazítanám.


Jó ez így? Min változtatnátok?

(Zárójeles rész, nem vagyok túlsúlyos, csak tónusosabb szeretnék lenni, vegetáriánus vagyok, ezért nincs az étrendben hús, lassan emésztek ezért ha reggel eszem sokat akkor egész nap nem vagyok éhes és este tör rám egy nagy éhség ami sokszor túlevéshez vezet)



2021. okt. 4. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Reggeli jó, de ennék 1-2 tojást is mellé. A fehérje miatt.


Ebédre jó a rizs, csak enni kell hozzá zöldségeket.

Leves semmiképpen nem javaslom. Ehetsz, nem baj, de azzal nem lakhatsz jól. Kipisiled és újra éhes leszek.

Látom nem eszel húst. Nem baj, de a fehérjét akkor is pótolni kellene.

Pl: tojás, sajt, szója, tofu...stb.


Este jó a túró mert lassan szívódik fel.

Edzés után tojás vagy fehérje ital (ha iszol ilyet), este lefekvés előtt meg túró.

2021. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Amíg a kalória "változó", addig nincs miről beszélni. De amúgy sem jó, minden étkezésnek teljes értékűnek kéne lenni.
2021. okt. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kalóriáról nincs mit beszéljek mert kiszámolva, lemérve eszek mindent a súlyomnak és célomnak megfelelően. Egyébként köszönöm a válaszokat
2021. okt. 5. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Akk miért nem lehet leírni? 🤦‍♀️
2021. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!