Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egyes emberek hogy tudnak úgy...

Egyes emberek hogy tudnak úgy élni hogy nem számolnak kcal-t és esznek normálisan meg amikor ők akarnak és amit ők akarnak és mégsem híznak el?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 00:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%
Hátööö. nem mindenki olyan, mint Te kérdező :) én sem számolok, sőt azt sem tudom hogy kéne, nem is érdekel. Edzek, egészségesen étkezem, néha csoki, süti, mellette rendes étel, zöldség, gyömülcs, hús, tejtermék, és formában vagyok. Azok akik minden összezabálnak mégsem híznak meg vagy genetika maitt nem híznak, amit amúgy kétlek vagy szét kondizzák magukat és azért nem. Ismerek sok ilyet.
2021. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Vannak emberek akik egyáltalán nem figyelnek ezekre. Mégsem híznak el. Genetika. Gyors az anyagcseréjük. Ennyi.

A baratnőim közt van ilyen, a tesóm is ilyen. Apám is. Annyit és azt esznek amennyit akarnak, nem válogatnak. gyorskaja, édesség, süti, tészták, szendvicsek, csipszek minden nap, nem kevês mennyiségben, nem sportolnak semmit, és nem híznak.

Mi pl anyuval meg nagyon hízékonyak vagyunk, voltunk is kövérek. Borzasztó:( Mindketten megszenvedtünk a fogyásért.

Én több mint 2,5 éve szigorú diétán élek, életmódot váltottam, sportolok, zöldségek, húsok, tojás, magvak, tejtermékek, meg pár kiegészítő, és ezt kell tartanom egész életemben, mert iszonyatosan gyorsan jön fel a felesleg, ha nem teszem. minden kiló mínuszért meg kell küzdenem.

De végülis sikerült lefogynom normális súlyra. Viszont kalóriaszámolgatással nem foglalkozom.

2021. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem fogok úgy sorban állni az étterembe, hogy hangosan számolok hogy ez ennyi az annyi kalória.
2021. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

En sem számolok soha kalóriát. Miért is kellene? Szerintem egy kényszeres dolog, de ez csak az én egyéni véleményem, én biztos nem akarnám magam ilyenekkel lekötni, beszabályozni.

Egészségesen étkezek (80-20 szabály szerint), heti 5-6 alkalommal sportolok minimum egy-másfél órát és fitt vagyok, jó formában vagyok, nem hízok.

2021. okt. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Egyéni különbözőségek. Sok olyan ember van, akinek jelzi a teste, mikor kapott elég tápanyagot, s az illető észreveszi a jeleket, s reagál is rá. Akinél a három dolog közül valamelyik nem működik jól, az el fog hízni, ha tudatosan nem figyel oda.
2021. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Én a pénzt számolom inkább, meg a bárányokat elszunyókálás előtt. Ti meg számoljátok csak ezt a hülyeséget :-D
2021. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Biztos sokaknak segít a számolgatás, de jó esetben az ember meg tudja ítélni, mire van szüksége, hiszen a testünk jelez felénk, nekünk csak figyelni kell a jelekre.
2021. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Aki igazán egészségesen táplálkozik, annak mi szüksége bármit számolgatni?
2021. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
57%
A micsodát? :D minek számoljam? Anyám rászoktatott az egészséges ételre-életre, mindent eszem, mégsem hízok el. Természetesen mellette edzek, kondizok és jógázom. Semmi értelme számolgatni
2021. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
33%

Van értelme számolgatni, de max a makrókkal együtt ha már valaki csinálja. Persze csak ha komoly elképzelésed van a fizikumoddal kapcsolatban, egy “hobbi sportoló” mint az ide kommentelők nagy része nyilván nem számolja, mert nincs rá szükségük.


A kérdésre a válasz pedig szimplán genetika ebben az esetben.

2021. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!