Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfiként nőies alakom van....

Férfiként nőies alakom van. Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időben nem voltam megelégedve a testalkatommal, és új ev, minden, elhatároztam hogy fejlesztek magamon ezen a téren. 183 cm, vagyok, és 80 kg-ról indultam, most 76 vagyok. A gond az, hogy a fogyás nagy része a hasambol történik, és így a túl nagy mellem+fenekem még kontrasztosabb, és ettől kifejezetten nőies alakom van. Mit lehet ezzel tenni? A fogyás az napi max. 1500 kalória, szénhidrátok mellőzésével, és mellette edzek. Annyit tudok, hogy a szója rossz hormonokat termel, ezért azt minden kajámból próbálom eltűntetni. Akinek van jó tanácsa a "nyomd el magad, te hibád dagadt csíra/menj el melegbárba" kategórián kívül, annak nagyon megköszönném ha leirná. 😊😊😊



Ha bármit rosszul fogalmaztam meg, azért elnézést kérek



2020. jan. 12. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Lefogysz, hogy jobban érezzed magad a bőrödben és egészségesebb legyél. Ennél többet nem tehetsz, mert a többi pure genetika. A nőies férfi és a férias nő ismert jelenség - úgy a genetikában, mint a lélektanban. És ezalatt nem azt értem, amikor egy durva, taposós hisztérika férfibb akar lenni a férfinál, vagy egy szerencsétlen mama kisfia közelebb kerül a nőkhöz, mint a férfiakhoz, mert a nevelést elszúrják. Az alapokra értem.
2020. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 akiket válasza:

Ismerős :D

Ebben tényleg csak a rohangászás segít. Ha valóban annyira zavar, akkor elég erősen át kell rendezni az időbeosztást, hogy naponta 2+ órát fuss. Sportokat is lehet nézni.


(Laikusként írtam)

2020. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak folytasd! Nem egységesen szerte mindenhonnan szedi le a zsírt az emberről a fogyás, mert ez ilyen genetikás dolog. Hamarosan máshol fogsz lefogyni jobban, ezen ne aggódj!
2020. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nőként írom, én imádom a férjem kerek popsiját!

Az elmúlt években ő is felszedett pár kilót. Miután elkezdett diétázni először hasról ment le neki, utána mellből fogyott.

Még irigyeltem is, mert én egyből mellből fogyok, hasról pedig alig :(

2020. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Konditerem. Ha felszedsz pár kiló izmot felsőtestre, akkor nem lesz nőies alakod.
2020. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kép? Fej nélkül
2020. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

183 cm-es férfinek a 80 kg nem sok, ha az nem zsír, hanem izom!

Neked nem fogyni kellene, hanem erösíteni és izmokat felépíteni, ugyanis az izmok adják a férfias alkatot. Ha rendesen eszel (nem 1500 kcal!) és közben sportolsz, akkor a szervezet a zsírt lebontja és az így nyert energiát izomépítésre használja, feltéve, hogy normális étrenden vagy!

2020. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kondi
2020. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az izom beszerzés az folyamatban van 😉

2020. jan. 12. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Izmosodj, és öregedj... a férfi egy olyan állat, akinek jót tesz a kor...

18 évesen baba pofim volt, csinálhattam bármit, nem vettek komolyan a csajok... most 35 évesen szakállal szinte minden nő flörtöl folyamatosan velem.

2020. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!