Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150-160kiló között vagyok.20...

150-160kiló között vagyok.20 éves férfiként. Elég volt, változtatni szeretnék. Hogyan kezdjek neki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 150-160kiló között mozgok 20 évesen, kb 12-3 éves korom óta híztam el fokozatosan ennyire szüleim válása után. Miután feldolgoztam a válást, folytatódott az elhízásom, szeretek enni. Régóta szeretnék változtatni, de ma határoztam el magamat, hogy itt a pillanat, mivel a cipőfűzőmet is nehezemre esik bekötni. 187cm magas vagyok, Vagyonőrként dolgozom havi 280-330 órában, éjszaka. A segítségeteket szeretném kérni, hogyan kezdjek bele, mit tegyek. Tanácsadásra sajnos nincsen keretem. Januárban volt egy autóbalesetem amiben a gerincem sérült, szóval az intenzív testmozgást kerülnöm kell emiatt. Kérlek segítsetek, bármilyen tanácsot szívesen látok. Köszönöm a válaszokat előre is.

#fogyókúra #elhízás #extrém testsúly
2020. máj. 6. 04:13
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Kezd ott, hogy naponta 3 szor eszel, egy fix mennyiséget.


Amennyivel nem laksz jól.


Mondjuk 1 merokanalnyit.


Köztes időben, csak víz, estére egy zöldséget.

2020. máj. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt edd,amit eddig. Ha szeretsz sokat enni ehetsz,de nem mindegy mit.

Pl reggelre ehetsz sok tojást zöldséggel

Ebédre csirkemellett vagy halat párolt zöldséggel

Vacsira soványturot,tofut..

2020. máj. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, viszont a napi étkezési rutinomat nagyban megnehezíti, hogy a munkaköröm miatt napközben alszom, és éjszaka étkezem. A változatosságot még úgy ahogy meg tudnám oldani, illetve a kevesebb bevitelt is, mivel ha dolgozom nem tudok benézni a hűtőbe és nassolni valamit. Viszont nem tudom, hogy ez a túlzott éjszakai "élet" mennyire hátráltatja az előrehaladásomat. Hetente 1, maximum 2 napot vagyok ébren napközben. Általánosságban délután 4től reggel 7ig dolgozom, illetve hétvégente 1 nap 24 óra.
2020. máj. 6. 05:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Számoltasd a kalóriákat. Csak akkor fogsz fogyni, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel.

Estére az anyagcsere lelassul. Délután egyél kiadósan, este már inkább könnyebbet, pl. teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset vagy tojásrántottát, vagy főzeléket.


A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik. Fogj hozzá tornázni. Biztos kaptál tornagyakorlatokat a dokitól, csináld azokat.


Nasi, chips, cukros üdítők... felejtsd el!

2020. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jó az éjszakai élet,de nem sokat számít fogyás szempontjából.Egyèbként mit szoktál enni? Magaddal viszel kaját vagy útközben szoktál venni valamit?

A rántotta reggelire jó ötlet,de nyugodtan ehetsz-meg vihetsz magaddal munkába (ami praktikusabb) teljes kiőrlésű kenyérből(pl.jókenyér-rozskenyér),sovány felvágottból (sovány sonka,vagy csirke vagy pulyka),akár sovány sajtból,salátából készült szendvicset.Banánt vagy almát is vihetsz magaddal.

Én a te helyedben első körben csupán annyit tennék, hogy csakis kizárólag egészséges ételeket ennék és semmi cukrot (mármint édességet,hozzáadott cukrot, szénhidrátot lehet)

2020. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, mentes ásványvizezni szoktam, bár nem vagyok még cukorbeteg de a vércukorszintemre oda kell figyelnem már csak a súlyom miatt is. Itthonról szoktam vinni az ennivalót, zömében rendes főtt ételeket.
2020. máj. 6. 08:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a korban ekkora súllyal doki.

Én tuti gyomor bypasst csináltatnék a helyedben.

2020. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mark54239 válasza:
Hát szerintem az étkezés mellett sportolni is kéne, pl. Megbízható alkalmazásokat letölteni, mert csodát tudnak művelni. 30 nap alatt könnyen lefogysz, napi 10 perc edzéssel, nem nehéz, de hatásos.
2020. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Nezd meg a kaloria bazis alkalmazast, beirod az adataidat, meg hogy mennyit sxeretnel fogyni es szemelyre szabottan kiszamol neked mindent.

Forum is van es rengeteg recept, facebook csoport, ahol tudsz kerdezni ha elakadsz. Es koplalnod sem kell. :)

Nem lesz egyszeru, de nekem van ismerosom aki ilyen sulybol fogyott le, ugyhogy nem lehetetlen.

Sok sikert! :)

2020. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!