Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhízás miatt férfiként...

Elhízás miatt férfiként nagyobb a mellem mint a másik, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Röviden annyi a lényeg hogy 1 lány véget depresszióba estem, aminek következménye az volt hogy 1 évig nem csináltam semmit , csak gépeztem, tv-ztem, és zabáltam.

Ez alatt az idő alatt nagyon dúrván meghiztam. Az életem kezd rendbe jönni, de még se maradhatok igy,szóval elkezdtem edzeni. Feltünt hogy az egyik mellem sokkal nagyobb mint a másik , és az lenne a kérdésem hogy ez normális? Vagy valami betegségnek köszönhető? Folyamatos edzéssel befog állni a másik méretéhez ? Ja amúgy azért zavar ez nagyon mert Férfi vagyok, és brutál ciki mikor felveszek egy nagyobb pólót és nagyobb az egyik mellem mint a másikxd



2018. máj. 12. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyet, de nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Szerintem ha nem nyúlt meg nagyon a bőr akkor nem lesz vele gond. Mennyit híztál?
2018. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!