Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfiként széles csípőm van,...

Férfiként széles csípőm van, hogy tudnék fogyni belőle?

Figyelt kérdés
Anyukám mindig azt mondta, hogy széles a csípőcsontom, de ez bullsh*t szerintem. 175 cm magas és 87kg vagyok. A felsőtestemen is van egy kis felesleg, de az eloszlik, viszont a csípőm botrány. Szélesebb mint a vállam és hát hogy mondjam, eléggé zavar. Szóval abból szeretnék fogyni, járok kondizni, de nem tudom milyen gyakorlatokat kéne végeznem ahhoz, hogy onnan minél látványosabb fogyást tudjak elérni. Nem célom a 6 kocka és az extra kigyúrt kinézet, de azért ha szélesebb lenne a vállam mint a csípőm, azt nem bánnám.. :D

#csípő #férfi csípő #csípőből fogyás
2019. aug. 5. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Húha. Ha te kockákat akarsz, akkor nagyon durván utána kell olvasnod a dolgoknak. És ezt ne itt kezdd el.
2019. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont, hogy írtam, hogy nem célom a kocka.
2019. aug. 5. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Csak csípöröl fogyni nem lehet, emellett jobb lenne, ha AKARNÁL kockákat (extra kigyúrt nem!), viszont tényleg el kellene kezdeni sportolni, ha változtatni akarsz.


A másik, hogy a magasságod és súlyod alapján legalább 10-15 kiló zsír van rajtad, ennek nagy részét le kellene dolgozni magadról.

Ha közben sportolsz, és izmod szedsz magadra, akkor ugyan a súlyod magasabb lesz, mint a mostani zsírmennyiség nélkül lenne, de nem mindegy, hogy 10 kiló zsír vagy ugyanennyi izom van rajtad - a különbség igen látványos lesz.

2019. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Ne izéljél már, ne a csípőddel foglalkozz, a csont amúgy is fix, hanem vállasodjál, deltásodjál! Beszerelsz otthonra egy húzódzkodót, 2-3 naponta megcsinálsz 100 húzódzkodást (közte pihentetni kell az izmokat) és jövő ilyenkorra 10-15 centivel vállasabb vagy! Mindössze ennyi, működik. Ahhoz meg nem baj, ha combosabb-csípősebb vagy, úgy lesz jó az összkép. Én is pont ugyanennyi kiló vagyok, csak szerintem másképp oszlik el. Bár nekem is elég nagy a hátsóm, de én inkább hasra hízok.
2019. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kondiba jársz de ilyen alacsony elvárásokat állítasz fel, teljesen felesleges mert így semmit se fogsz vele elérni.

Döntsd el hogy akarod-e csinálni, és ha igen keress vagy állíts össze egy jó edzéstervet heti progresszióval és tedd rendbe az étrended. Ajánlom hozzá az Athlean-X youtubecsatornát, magyar weboldalakat nem.

2019. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, és ajánlásokat.
2019. aug. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!