Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyáshoz napi 1400kcal elég?

Fogyáshoz napi 1400kcal elég?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok 46 kilo, 163 cm. A BMR-em olyan 1200-1300 kaloria korul van. Naponta egy 200kcalt minimum lemozgok. Eleg akkor 1400 kaloriat ennem, hogy ne ehezzek, illetve egeszsegesrn fogyjak?

2022. ápr. 6. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Inkább szólj a szüleidnek, hogy keressenek pszichológust a testkép zavarod miatt. Kifejezetten vékony vagy, nem szabad tovább fogynod.

Egyél normálisan, és kezdj el sportolni, ha nem tetszik az alakod.

2022. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Hová akarsz fogyni?
2022. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Beteg vagy, beszélj a szüleiddel!
2022. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
91%
46 kilóról ne is próbálj fogyni mert egészséges látja a kárát!!! 56 legyél
2022. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nem kell fogynod. :)

Vékony vagy, ha viszont te nem ezt látod sajnos testképzavarral küzdesz. Ha emellett szeretnél elkezdeni fogyni rossz vége lesz, anorexia nervosa, és egyéb evészavarok. Tapasztalatból mondom, ugyanígy kezdtem.

Inkább kezdj el tornázni, amivel kicsit formásodsz, mert lehet csak egy-egy testrészeddel van problémád.

Hidd el, nem vagy kövér, még ha te azt is gondolod. Sőt, még nagyon vékony is! Minél vékonyabb leszel már, annál betegebb leszel, felborul a hőháztartásod (fázni fogsz nyáron), elkezd hullani a hajad, szédülni fogsz, rossz lesz a kedved és a közérzeted.

Gondolom, hogy nem ezt akarod.

Sajnos ilyenkor lehet még ezt megelőzni, ne az evéseddel foglalkozz, hiszen ha ennyiket eszel, akkor gondolom, hogy ha nem számold a kalóriákat se fogsz túl esni a ló másik oldalára, viszont ilyen rizikósan beleeshetsz a kalória számlálással is ebbe a betegségbe, szóval inkább engedd el.💗

Ha gondolod, írj privatban! :)

2022. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
60%
Ne búsulj, egy laborvizsgálat, vérkép megmondja, minden rendben van-e de nyilván igen. A testi arányok 17 évesen még nem egyformán fejlődnek, ezek kb 18-22 éves kor közöttre állnak szépen össze sokaknál. De akkor varázslatosan szépen.
2022. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
17 éves, 163 cm és 46 kg? Kedves kérdező, én inkább egy pszichológust javaslok! Mert ez már az anorexia! Korosan sovány vagy! Irány a hizlalda, és meg se állj 55 kg-ig. Nem jó ha kövér vagy! De ezen adatok alapján már korosan soványnak minősülsz.
2022. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Na, 55 az sok lenne, én 168 cm - hez vagyok 55 kg. Nem javaslom én sem a kalóriaszámlálást, mert függő leszel tőle. Inkább normális adagokat egyél napi 3-szor, plusz gyümölcs, még egy Túró Rudi is belefér. Ha kövérnek érzed magad, inkább mozogj, vagy edzz a problémás testrészre.
2022. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

9-es, 2022-ben miért kell fszságot írni???

Nincs helyi fogyás!

2022. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!