Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Többet ettem 1200 kcalnál?

Többet ettem 1200 kcalnál?

Figyelt kérdés

Reggeli

1 0%os jogobella joghurt 210g áfonyával: 187 kcal

ebéd

gyros pitában

vacsora

500g jókai bableves


2022. ápr. 29. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
a gyros pitában volt hús, saláta, uborka,paradicsom és joghurtos öntet
2022. ápr. 29. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjatok már ki több ilyen kérdést xdd Ha van pontos mennyiség írjátok be egy kalória számláló alkalmazásba, ha nincs akkor mi sem fogjuk tudni megmondani.
2022. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak igaza van, illetve ha ezeket már mind megetted, akkor oly mindegy már. Mármint ha most többet ettél, akkor most utólag tudsz rajta változtatni? Nem. Akkor fölösleges is törődni ezzel, ha át is lépted, az sem nagy tragédia, majd holnap jobban fogod csinálni. Ha pedig tegyük fel, délben eszel egy gyrost pitában, és ugye kiakarod számolni, hogy kb. mennyi kalóriát ehettél addig aznap, és mennyit ehetsz még aznap, akkor csak tippelni lehet. Tippelni pedig úgy lehet, hogy pl. kalóriabázisba beírod, hogy "gyros pitában", és egyiket kiválasztod (én ilyenkor sosem a legalacsonyabb kalóriásat szoktam), vagy pedig egyenként beírogatod, hogy kb. hány gramm hús lehetett benne, stb. De ez így sosem lesz pontos érték, mert nyilván csak az tudja pontosan, hogy mi van pontosan az ételben, aki csinálta. Viszont ha nem napi szinten eszel ilyen "ki tudja mennyi kalória van benne" kajákat, akkor a fogyásra nem lesz hatással. Néha néha többet eszel, nem baj az.
2022. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen többet.
2022. ápr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gy gyros pitában max 700 kcal, a bableves ha nem is házi és tele van olajozva, akkor is max 400

kb 1200at ettél, elég egészségtelenül összeállítva

és ne mondd nekem hogy 1200 a cél ha én 153 centis nőként 1350 klaóriával fogyok. tőlem alacsonyabb kevés ember létezik és én ennyin éhen vesznék, legalábbis a testem tuti

2022. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Remélem igen, de ki tudja.

Amúgy gondoltál már arra, hogy átállsz valami olyan étrendre, amivel nem sanyargatod a szervezetedet, és amit élvezel is és nem dobsz sutba 2 hét után, hogy inkább megedd a hűtő teljes tartalmát, mert mar nem bírod?

A hosszú távú kitartas egész jót szokott tenni fogyás szempontjából.

2022. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!