Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kcal-nál többet ettem ma?

1200 kcal-nál többet ettem ma?

Figyelt kérdés

Ez a fogyókúrám első napja. Kicsit rosszul sikerült, de holnap majd jobb lesz.

Ezt ettem ma:

10:30 : 100g csirkemell, 100g brokkoli, 50g gomba, 1 e.k tejföl

14:00 : 200g zsírszegény túró, 1 natúr activia, egy alma

16:00 : egy alma, 50g kecskesajt

18:00 : 1 natúr activia

Délelőtt voltam edzőteremben, már 1,5 éve járok, feljött rám valamennyi izom is. 159cm/49kg vagyok. Úgy 5 kg-ot szeretnék fogyni egy hónap alatt.

Meg szerintem ma este még elmegyek futni is.


2012. jún. 21. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
19,4 a testtömeg indexed, mégis hova akarsz még fogyni? Ha még 5 kilót fogysz, akkor 17,4 lesz, ami már betegesen sovány.
2012. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én azt kérdezném meg, hogy a napi szükséges kalóriát/tápanyagot bevitted-e az izmaidnak? Nem? hát, az izom egy olyan rohadt dolog, hogy ha fogy az ember, és nincs miért maradnia, előbb ledobjuk, mint a zsírt, mert az izom többet fogyaszt. erre a súlyra több fehérje kéne, meg rost (nyers zöldség). Nagyobb súlyokat kellene használni, kevesebb ismétléssel, és mindezt fél-1 óra alatt lezavarni. Szedjél vitaminokat:)
2012. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!