Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hete nem eszem többet...

Egy hete nem eszem többet 1000 kcalnál miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Centibe mérem magam és egy dkg se ment le...
2016. febr. 2. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem mindegy, hogy mit eszel, mit és mennyit mozogsz. Ha ülőmunkát végzel és főleg lisztes, cukros szarokat eszel, akkor nem fogsz fogyni, ha 800 kcal fogsz enni, akkor sem.
2016. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert az a 15 kiló felesleg is másfél év alatt szaladt fel rád. Egy hét alatt ne várj látványos eredményt. Kitartáááááááááááás!!!
2016. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egészségesen érkezem,egyetlen egyszer csaltam a hét nap alatt egy pohár pudingért. És nem várok nagy változást de egy-két cm már lekellett volna menjen.
2016. febr. 2. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
1 hèt alatt ne vàrj semmit. Mikor elkezdtem fogyòzni, az első eredmènyek 2.5 hèt utàn latszòdtak. Ezèrt kell fejben eldönteni a dolgot, az èletmòd valtas nem rövidtavú projekt.
2016. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hét alatt semmi változás nem szokott lenni.
2016. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szabi.L ***** válasza:
Írd le, hogy tegnap mit és mikor ettél + kor,magasság,súly,nem?
2016. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
keveset eszel sztem.
2016. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A májad szálas formában tartalékol glükózt, amit a vérbe enged, amikor te nem eszel (lecsökken a vércukor szinted), ezt mondja legalábbis a biológia tanár. Amúgy ez a tartalék kb egy hétre elegendő, szóval először ennek kéne elfogynia.

Amúgy meg, ha túl keveset eszel, akkor fordított hatást is elérhetsz, mert a szervezeted raktároz.

Ja, meg, ha végzel izommunkát is, akkor izmosodhatsz. Ami nehezebb a zsírnál. (Meg ugye helyet is foglal). Szóval...lehet pár oka :D


Én is stagnálok, ki is akadtam :(


Sok sikert neked:)

2016. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nem fogyhatsz sokat, a testsúlyváltozás ezt simán el tudja takarni, ezért.


Mert deficitben fogy az ember, ha cukrot eszik, akkor is, elég furcsa fogalma lehet az energiáról annak, aki mást mond.


A máj glikogénraktára pedig úgy fél nap után merül ki, ezért lehet ketózisba kerülni napok alatt.

2016. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!