Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt csupán 2...

Egy hónap alatt csupán 2 kg-ot fogytam, pedig 1200 kcal-nál nem eszem többet naponta és egy héten 4-szer fél óráig elliptikus trénerezek. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, túl gyorsan vársz eredményt.

A mozgást tartsd meg, az jó.

Nem tudom, enni miket szoktál.


Egyébként meg türelem, és kitartás.

2015. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nem tudom mennyi kalória a szervezted tényleges szükséglete, de ha sokkal kevesebbet viszel be, akkor a szervezeted "bepánikol" és a kevesebből is képes raktározni

és az is fontos hogy legalább 3x de inkább 5x egyél naponta, így oszd el a kajamennyiséget - és komolyan a kalóriadeficitet inkább mozgással tartsd, mint koplalással

2015. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz.

Főleg, ha nem sok felesleg van rajtad, akkor nem fog gyorsan menni.

Kell egyáltalán fogynod?

Hány kiló vagy? Milyen magas?

2015. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1200 kalóriánál sokkal többet kellene enned.


Volt ma egy hasonló kérdés, kérlek, olvasd el figyelmesen a válaszokat, mert leírtam, hogy az 1200 kalória miért kevés, miért stagnál a súly ha nem viszel be elegendő kalóriát, és hogy mit lehet tenni, hogy "újraindítsd" az alapanyagcseréd.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..

2015. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
172 cm vagyok és 70 kiló! Régen, a gyerekeim születése előtt 53 kg voltam. Persze, olyan vékony nem szeretnék lenni, 60 kg elérése a célom. Elég sok táplálkozás helyettesítő port iszom és naponta kb. 2-szer eszek "normális" kaját.
2015. febr. 6. 08:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy egyáltalán nem vagyok éhes. Ha éhséget érzek, mindig szoktam enni vagy inni valamit.
2015. febr. 6. 08:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, normál táplálkozást. Egyél rendesen, jól elosztva normális ételeket (kieg. ha bírod a sötét csokit - min. 50% kakaószárazanyag tartalomtól fölfelé -, napi 1-2 kocka nem árt, és étvágycsökkentő hatású).
2015. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan a sok por a gond.
2015. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van benne valami hogy enni kell de ne túl kevese mert raktározni kezd a szervezet.

Én rohamosan hízom vissza a kilóimat .

Nem koplaltam de utána többet ettem és vissza is jött.

2015. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy túlsúlyod, ezért teljesen jó és egészséges a heti fél kiló.
2015. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!