Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha soha többé nem eszem napi...

Ha soha többé nem eszem napi 1200 kcalnál többet, akkor mindig fogyni fogok? Vagy egy idő után stagnálni fog a súlyom?

Figyelt kérdés
178 cm vagyok, és sokat mozgok.
2010. okt. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1200 kalória sport mellett nagyjából egy 30 kg-os nőnek elég.
2010. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lelassul az anyagcseréd, és elég hamar valszeg éhenhalsz.
2010. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, koporsóban általában fogy az ember, mert eszik a férgek és lebontják a bacik....
2010. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát így a világválság után nemsokkal elég jól megy egyeseknek, hogy sportból koplalnak. Várd ki a 4. világháborút, akkor nem lesz mit enni tényleg.
2010. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3.-ról én maradtam le, vagy ilyen optimisták vagyunk, hogy túléli a kérdező (is)? xD

És ez még arra se elég, hogy mozdulatlanul túlélj, nemhogy ha mozogsz is. Egyél rendesen, egészségesen, ha nem tod összerakni, kérd szakember segítségét.

2010. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb megbetegszel, és kénytelen leszel többet enni. Ekkor egyáltalán nem fog stagnálni a súlyod: bazi gyosan visszaszeded, amit lefogytál. Jojó effektusnak hívják.

1500-1600 kalória alá ne menj.

2010. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!