Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alacsony lányok mennyi kalóriá...

Alacsony lányok mennyi kalóriát esztek?

Figyelt kérdés

34% izom, 19% zsír vagyok, 158cm-hez 45 kg.

Sokan azt mondják 2000 a szintentartó kalóriám, nemrég fogytam le 6 kilót.

Most nem tudom, mennyit kellene ennem, hogy ne hízzak vissza. Egy héten nincs sok időm edzeni, de a 3-at tudom tartani. Ezek súlyzós edzések, néha a végén futok 10-15percet.

Más azt mondja, 1600 amivel tarhatom ezt a jelenlegi súlyt. Ki mit gondol? Mennyit esztek, alacsonyabbak?

22/L



2022. máj. 3. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*nem csalónap, hanem csaló étkezés
2022. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy neked ez bevált, egyáltalán nem kötözködni szeretnék, csak informálni. Az anyagcsere belassulása egyáltalán nem urban legend, így tudtak túlélni az ősemberek is, amikor épp nem találtak ennivalót, így védekezik a test az éhezés ellen. Abszolút logikus biológia. Nem azt mondom, hogy az anyagcsere belassulása egyáltalán rossz lenne, csak könnyebb úgy hízni, valószínűleg ezért vagy el ilyen kevés kalóriával. Ha te nem hízol így, akkor nincs gond. :D
2022. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, de ennek az alapja szerintem inkább az, hogy ha kevesebb energiát viszel be, az erőkifejtésed is csökken. Ha ugyanolyan fizikai terhelés ek teszed ki magad, egyszerűen azt az energiát ki kell termelned hozzá. Abban igazad van, hogy ha nem figyelnék a testem jelzéseire, egy ponton könnyen átfordulna ez a folyamat zabálásba, de éppen ezért szoktam figyelni arra, hogy amikor nagyon csökkentnek érzem az erőtartalékaimat, akkor beiktatok egy kalóriadúsabb étkezést, illetve nagyon figyelek a kellő mennyiségű pihenésre. Ezt 3 éve nem tudtam volna így csinálni, nagyon sokat tanultam a testem működéséről az elmúlt 2 évben, nagyon tudatosan tudom már ezt csinálni.
2022. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#8 nem, semmi ltáványos. 1 kiló hízás 7000 kcal többlet. napi 200 kcal többlettel ez több, mint egy hónap alatt egy kiló hízás (nilván az egész elméleti)

szóval nem, ha 1800at eszel miközben 1600 a súlytartásid, nemf ogsz látványosan hamar meghízni

2022. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. máj. 10. 00:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Picivel vagyok csak magasabb, az aktivitásom az jóval magasabb. Fogyáshoz 2000 körül ettem, most 2400-zal súlyt tartok (162/54).
2022. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!