Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok, ha a bmr...

Miért nem fogyok, ha a bmr (alapanyagcsere) alatt eszek rendszeresen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Húszas éveim elején járó nő vagyok, 150 cm, 54 kg. A bmr (többet is megnéztem, átlagoltam) kb 1300 kcal.

Mivel vizsgaidőszak van és az utóbbi 2 hónapom eléggé inaktív volt (értsd ülök egy asztalnál és tanulok napi 10-12 órát), kb 900-1000-1100 kcalt eszek naponta. Ez biztos. Mérem az ételeket, figyelem a folyékony kalóriákat, stb. Nem éhezem, nem szoktam nagyon nagyon éhes lenni, ritkán korog a gyomrom.

Heti 3-4x igyekszem 1-1.5 órát sétálni, intenzívebb sport nem jöhet egyelőre szóba a szívproblémáim miatt.

Az anyagcserém nem lassabb az átlagosnál.

Mi lehet a probléma?

(Sem a mérlegen, sem centiben, sem tükörben nem látom azt, hogy fogytam volna)



2022. jún. 5. 12:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként az a tapasztalatom, hogy napi bevitt 1300 kcal semmi változást nem eredményez.

2022. jún. 6. 11:08
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Támogassátok csak egymást a gyökér koplalós diétában. Vidd le 800ra, az a tuti. Hülyegyerekek.

Kórházból majd updatelsz minket, hogy mi történt.

2022. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
12. Értelmes komment, és még te nevezel másokat hülyegyereknek. Ahelyett, hogy elolvasnád a kérdést, és valami segítőt hozzátennél. A kérdező 2 hónap alatt nem fogyott egy dekát sem, szerinted éhezik? nyilván nem, még kalóriadeficitben sincsen, nemhogy éhezne.
2022. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

900 kalóriát eszik, szerinted az nem éhezés?

Vagy ennyivel masszívan koplal, vagy saját magát is átbssza a számolással.

2022. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nem annyit eszik, mert akkor fogyna. De nyilván ezt nehéz megérteni. Nem átbssza magát, csak téved.
2022. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!