Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudok lefogyni, mi lehet...

Nem tudok lefogyni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január óta járok konditerembe, kb heti 4-5 napot. Érzem, hogy fejlődtem viszont egyáltalán nem fogytam tőle, ezért elkezdtem olyan 3 héttel ezelőtt számolni a kalóriákat. Semmivel se eszek kevesebbet vagy többet, mint a számolás előtt és így az alkalmazás alapján napi 1300 kalóriát fogyasztok. Nem tudom mi a baj, hisz mozgok és keveset is eszek.

22 éves nő, 171cm, 87 kg



2022. jún. 6. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Valamit nagyon elszámolsz. Nagyon durva hormonális betegségek mellett is fogynod kéne ennyi kalórián
2022. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy a 11 írja. 1700 kcallal is fogynod kéne. Kéne két nap részletes étkezésj napló, hogy rájöjjünk mit számolsz el. Ha az rendben van, akkor valszeg azzal lesz a baj hogy nem számolsz bele mindent amit a szádba veszel
2022. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
10. Gyakorira feleslegesen írsz hormonokról. Rendre vannak itt akik tagadják, hogy a hormonok befolyásolják a fogyás-hízás folyamatàt. Sajnos nem túl tàjékozottak ilyen téren.
2022. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, sok hülye nem tudja, hogy minden a hormonokon múlik, a kalóriák meg olyanok, mint a manók, hogy csak a mesékben léteznek.
2022. jún. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
A 7-es válasza a tipikus példája, amikor valaki az egyéni tapasztalatai alapján formál véleményt. Mivel alapvetően a glutén nem hízlal, ezért semmi értelme gluténmentes enni csak azért, ha valaki fogyni akar. Ettől függetlenül, bizony fogyni fogysz, ha gluténmentes ételekkel kevesebb kalóriát viszel be, mint korábban. De ezért minek gluténmentesen enni? Ez kb olyan, mintha azt mondanám, hogy én úgy tudtam lefogyni, hogy csak bal kézzel ettem. Nyilván hülyeség, mert mit számítana. De valójában lehet, hogy emiatt lassaban és kevesebbet eszek, emiatt kevesebb kcalt viszek be és fogyok. Na, kb ennyi értelme van a gluténmentes étkezésnek.
2022. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy 3 hét semmi, de mint írtam nem eszek kevesebbet mint előtte. Elhiszem, hogy az 1300 kevés, de nem is kívánok többet. A kalóriabázist használom és mindent beleírok, ha egy bonbont megettem azt is.
2022. jún. 8. 12:38
 17/18 anonim válasza:
42%

#15.


Nem véleményt formáltam, hanem tapasztalatot írtam le. A tapasztalat pedig nem vélemény. A kérdező azt kérdezte, mit tegyen, erre tettem egy javaslatot, ami -hozzáteszem - a te meglátásod szerint is működik.


Egyébkébt te is tökéletes példája vagy valaminek: a tájékozatlanságnak, mindamellett, hogy a szövegértésed sem valami jó.


7es voltam.

2022. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Szerintem a te szövegértéseddel van a baj. Sehol nem írtam, hogy működik. Pont azt írtam, hogy semmi köze a fogyásnak a gluténhez.


Miért vagyok tájékozatlan? Mi nem valós abban, amit írtam?

2022. jún. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!