Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Létezik, hogy nem fogok hízni?

Létezik, hogy nem fogok hízni?

Figyelt kérdés

Február óta kalóriaszámlálással (1500-1600 kcal, zero cukor és fehérliszt) 15 kg-ot fogytam, de még messze a cél.

Pénteken családi szülinap lesz a Trófeában és már azon idegeskedem, hogy persze, mértékkel fogok enni, de hát bőőőven túl fogom lépni a kalóriakereret+ugye alkohol (száraz borból fröccs).

Tudom, nem túl egészséges ezen agyalni, de nem szeretnék sem 4-5 kg-ot egy este miatt visszaszedni, de kihagyni sem akarom, és szeretném jól érezni magam...


Lehetséges, hogy nem fog megártani az úgymond félrezabálás, kihágás? Vagy elkerülhetetlen, hogy hízzak? :( persze előtte aznap csak minimálisat fogok enni, utána pedig minden megy tovább az eddigiek szerint...


Mit gondoltok?


Köszi a választ!

25/L



2022. jún. 21. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan egyél mindent, ami jól fog esni. 1 rossz nap nem fogja tönkre tenni az életmódváltásod, ugyanúgy, ahogyan 1 jó nap alatt sem fogod leadni az összes felesleged..


De, lehet "taktikázni is". Például nem iszol alkoholt, azzal rengeteg kalóriát tudsz spórolni, és utána jobban fogod magad érezni egy kicsit. (mármint, hogy nem vittél be alkohollal + kalóriát.)

2022. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

1kg hízás az plusz 7000kcal. Kötve hiszem, hogy egyetlen étkezéssel akár a felét is meg tudod enni, akkor sem, ha mérték nélkül zabálsz.

Mondjuk ha nagyon kiteszel magadért, akkor sem hízol, legfeljebb nem fogysz 20dkg-ot.

2022. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hétig csinálnád, azért megrekednél. De egyetlen estétől nem fogsz hízni. Annyi hogy ideiglenesen vízvisszatartás törtenhet, szóval kb 5 napig ne állj mérlegre. Addig sw idegeskedsz. 5 nap után meg nem lesz változás.

Az se jusson eszedbw hogy előre vagy utólag bünteted magad. Többi napon menjen a szokásos deficit.

Nekem az edzőm javasolja is néha a nagyobb mennyiségű félreevést, jót tesz az anyagcserehormonoknak. Egész nyugodtan egyél azon az estén ami jólesik. Ne rosszullétig, hanem ami jólesik. És ne agyalj ezen

2022. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

jezusom, szerinted egy este alatt lehet 4kgt hizni?😂😂😂

egyebkent meg inkabb heti bontasban nezd a kaloriaidat. lehet 1-2 nap kicsit tobbet eszel mint kell, de ha a heti atlagod deficitben van, akkor nincsen gond.

2022. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg de. Egy órát kell tornaznod egy 300 kcalos suti ledolgozasahoz, akkor egy zabalassal egy heti munkad vesz kárba. Ne menj oda éhesen,zoldseg, gyumi, proteinporral tomd el a pocid, és ott csak a kedvenceidbol egyel egy-ket harapást.
2022. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még rosszabb, ha éhesen mész, sokkal többet fogsz enni. Mikor mi voltunk, volt elég sok egészséges fogás is, sovány húsok, zöldségek, gyümölcsök. Sütikből is pici, kétfalatnyi szeletek, nem kell mindegyikből egy tortaszeletnyit megenni. Egy alkalomból semmi bajod nem lesz, aki nem fogyózik és tényleg mértéktelenül bezabál, az sem hízik másnapra 5 kilót. Pár napnyi stagnálást nekem megért egy ilyen családi program, de érthetetlen okból nekem sokszor a ""csalónap"" indította be újra a fogyást.
2022. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi munka után egy étkezést nyugodtan megengedhetsz magadnak. A lényeg az, hogy utána térj vissza a szigorú étrendedhez, és tartsd meg az edzésedet.
2022. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"de nem szeretnék sem 4-5 kg-ot egy este miatt visszaszedni"

A karácsonyi ünnepek két hete alatt lehet ennyire betegre zabálni magad nap mint nap, hogy 4-5 kilót felszedj. Kicsit el vagy tévedve a koordináta rendszerben...

2022. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!