Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik hogy nem fogok fogyni...

Létezik hogy nem fogok fogyni mellből?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztushoz képest 12 kilóval kevesebb vagyok - sajnos nem a sportnak köszönhetően, hanem a sok idegeskedésnek és stressznek. DE nem is baj hogy fogytam, így is van még rajtam kis felesleg. Azt vettem észre, hogy a mellemből (ami amúgy sem túl nagy) nem igazán fogytam. Ha most elkezdek sportolni rendesen, normális étkezés mellett, létezik hogy megint csak nem nagyon fogok fogyni mellből? Ugyanis tudom, hogy nincsen helyi fogyás, ezt tudom, ezért merült fel bennem a kérdés!

2015. aug. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkattól függően mindenkinél más, hogy honnan fogy először és honnan utoljára. Nekem pl a mellem az egyik utolsó, ahonnan fogyok és onnan is már akkor megy le, ha tényleg máshonnan már nem nagyon tudnék sokat leadni, akkor kezdi ott. Szóval ha rendszeresen tornázol, akkor benne van a pakliban, hogy elkezdesz mellből is fogyni.
2015. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezhet, ez alkati kérdés. Nyilván ha az ember csont soványra fogy, vagy szén izommá gyúrja magát, akkor a mellszövet zsírja is eltünedezik, de átlagos keretek között van aki nem fogy mellből.


Helyi zsírégetés konkrétan valóban nincs, de az genetikailag meghatározott, hogy az egyes testtájakon mennyi zsír rakódik le, illetve honnan kezdi a szervezet először mobilizálni azokat. Van aki pl. inkább fenékre hízik, míg a melle nem nő és fordítva, és amikor elkezd valaki fogyni, akkor lehet először a hasa fogy el, vagy a feneke, mert ő olyan típus. De nem attól, mert éppen sok lábemelést csinált vagy hasizom gyakorlatot, hanem mert így tud fogyni és kész.

2015. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!