Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tavasszal nagyon...

Mit tegyek? Tavasszal nagyon elkezdtem hízni. Őszre 10kilóval voltam több. leadtam már négyet de ennél több sehogysem megy. Létezik hogy bármit fogok csinálni akkor sem fogyok tovább? nagyon dagadt vagyok, naponta egy órát tornázok Rubint Rékára.

Figyelt kérdés
Lehet hogy akármit csinálok nem fogok fogyni mert ilyen az alkatom?15/L 160/53 hozzátesz gusztustalan hogy izmos a combom és vastag is emiatt.amíg a barátnőimnek meg szép,csinos,vékony.
2011. dec. 8. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
160/53-mal nem vagy dagadt egyáltalán.
2011. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked inkább a fogpiszkáló combok jönnek be, mint a tieid, akkor a probléma az agyadban keresendő. Tökéletesek a paramétereid, tíz-húsz év múlva szeretnél még így kinézni!!!
2011. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan tudnék olyan 5kilót leadni?Két ve úgy fogytam hogy nem mozogtam semmit és csak napi 2X ettem, édességet egyáltalán nem.akkor így fogytam vagy 8kilót.de ez a módszer most nem jön be.a szüleim aztmondják hogy nőisedek és nincs baj az alakommal.de én nem tudom így elfogadni magam.
2011. dec. 8. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig elég egyértelmű, hogy a szüleidnek igaza van. 15 évesen hirtelen különösebb életmód változtatás nélkül felszalad 8 kiló, azt nehéz lenne nem azzal magyarázni, hogy nőiesedsz. Gondolom a melled is nő, az is zavar?

Amúgy az izmos lábak sokkal szebbek mint a vékonyak.

De egyél kevesebb szénhidrátot, több húst, zárd ki a fehér lisztet, fehér cukrot, és mozogjál többet, ha ezt a pár dolgot életvitelszerűen betartod, akkor néhány hónap alatt lemegy az az öt kiló, és soha többet nem is lesz gond a kilókkal.

2011. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tudsz lefogyni. Ha leadnál 5 kilót, akkor már alultáplált lennél. Az alultápláltságnak sok veszélye van, ezért a szervezeted védekezik ellene.


Jobb lenne, ha inkább a szemléleteden változtatnál. Az anorexia betegség, ne akarj beteg lenni.

2011. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam hogy még többet mozogjak de egyszerűen nembírok,erre is alig van erőm meg időm suli,tanulás mellett.van amikor ráveszem magam hogy még húsz percet csináljak meg.de csak izmosodok tőle.és semmivel sem lett vékonyabb a lábam
2011. dec. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!