Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez normális? Hogyan lehet...

Ez normális? Hogyan lehet annyit enni?

Figyelt kérdés

Hogy bírnak az emberek 2000+ kcalt enni? Éhes vagy vagy eszel, mert kell?

Én 1400-at eszek és teljesen jóllakom, csak amikor felkelek reggel akkor vagyok nagyon éhes és az első dolgom a reggeli, de napközben mindig tele vagyok.



2022. júl. 14. 14:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%
52 kilós kiscsaj vagyok, átlag 2000-2100 kalóriát eszek kb. Hónapokig ettem 1400-at, mindenféle hormonproblémáim lettek az éhezéstől, úgyhogy köszönöm, inkább ezt választom. Igen, éhes vagyok. Nem hízok tőle, sokat mozgok.
2022. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam így, mint te, mikor csak húst, meg zöldséget ettem kb. Egy napra 1400 is sok volt ilyen étrenddel. Alig tudtam magamba erőszakolni. Most nem tudom, mennyit ehetek, de valószínűleg 1800 kcal körül van. Olajos magvak a jó barátaid, ha egészségesen akarsz több kalóriát bevinni.
2022. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Olajos magvaktól kipattogok sajnos
2022. júl. 14. 20:16
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy mit és mennyit ettél, ittál ma?
2022. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Inni csak vizet ittam, 3 litert biztos.

Reggeli zabkasa (zabpehely+ méz +szilva) 450kcal kB.

Ebéd korpás kifli (85g) + 3 főtt tojás (abból 2-nek csak a fehérje, 1 sárga, a sárgáját nem annyira szeretem, kis mértékben megeszem), a kiflire kentem paradicsomszószt is, +répa, +1 banán

Nekem kcalban kB. 500 jött csak ki, ez lehetséges?

Vacsi kuszkusz 70g +120g bab + egy kanál olivaolaj+ kicsi saláta 450kcal

2022. júl. 14. 20:34
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem egy ideig, hogy azoktól pattogok ki, de valójában csak egy jó bőrápoló rutin kellett, illetve plusz B vitamin. Azóta akár egész nap ehetek olajos magvakat, egy pattanásom sincs. Hacsak nem vagy allergiás rájuk, nem kéne, hogy konkrétan ezektől bőrüneteid legyenek. De természetesen, ahogy jónak látod :)
2022. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
72%
olyat kell enni, ami ízes, amit szeretünk, ami jólesik. és ha tápanygdús, z is jobban esik, a tested megérzi
2022. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
64%

Energiában 2500kcal körül szokott kijönni általában a napi bevitelem Kb. Nem számolgatom betegesen. Abszolut nem sok.

Egy egészséges normál ember nem ezer párszáz kalórián vegetál. Én annyival egyszerűen nem tudok működni, kevesebbel nincs energiám semmihez.

Ennyi az igényem, + Nem azért eszem ennyit mert "sokat zabálok", hanem azért mert zsír alapú az étrendem és egyébként elég szigorú diètát követek, így érzem jól magam, meg erre is van szükségem. Mellette sokat sportolok.

Régebben kövér voltam, és így fogytam le. Most már egy ideje súlyt tartok.

Volt idő még régebben, amikor ilyen 1500 kalóriákon kiéheztettem a szervezetem, szar volt, és szívtam is miatta rendesen a negatív mellékhatásai miatt. Részemről soha többet.

2022. júl. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
88%
A paradicsomszószos kifli tojással az melyik univerzumban ebéd? Nálam az ebéd egy adag fehérjeforrás (hús vagy hal), egy adag lassan felszívódó CH (rizs, bulgur stb), meg egy nagy adag zöldség. Ugyanúgy 500 kcal, mint amit eszel, csak mégis ebéd, és nem egy semmi.
2022. júl. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

3.5%-os tej + mogyoróvaj + kevéske kakaópor és cukor -> gyorsan elkészíthető, 5 másodperc alatt benyomható kaja és még egészséges is. Cukor helyett xilit vagy bármilyen más cukor pótló is használható. Kakaó mellett vagy helyett lehet banánt, zabpelyhet s tb is beleturmixolni.

Sok mogyoróvajjal akár 400 kcal egy adag. Ugye itt csak egy pohárnyi folyadékról van szó, tehát bármennyire nem vagy éhes meg tudsz vele birkózni.

2022. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!