Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális? Nem tudom hog...

Ez normális? Nem tudom hog ymitől van pedig ugyan annyit eszek. Vagy kcsivel többet.

Figyelt kérdés
régemn eléggé dagi voltam(régen=8 hónapja...)elkezdtem minden nap lovagolni...és e mellett ott segítettem ,dolgoztam...nem mindig maradt időm az evésre de nem is hiányzott ...8 hónap alatt változó volta súlyom egy 1kg hiztam 2 kg fogytam...egyszer csak a47 kg lettem pedig 8 hónapja voltam 54kg...most abbahagytama lovagláts kb 1 hónapja ...unaom evővagyok de mostanság figyelek erre is...most 51kg vagyok és visszaszedtem a pocim:( Újra lovagolni fogok...csak atérdem miatt nem lovagolhattam. Ha megint lovagolok napi 1 órát melette dolgozom (mozgok...) táncpróbára járok(balett mazsorett mondern tánc) és néha emegyek futni akkor körübelül rádolgozással mennyi időbe telne hogy eg yenyhe kocka hasat előhozzak???(régen volt mikor rsgztem csak akkor 7 éves voltam:s töbebk közt azért hagytam abba.(kockahas miatt))bocsi kicsit hosszú lett...válaszoljatok léci...
2010. jún. 30. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
fordítás lesz?
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bocs laptopon írtamXD és annak rossz a billentyűzete...:s sorryXD
2010. jún. 30. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!