Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehetséges hogy attól nem...

Lehetséges hogy attól nem fogyok mert túl alacsony a kalóriabevitelem?

Figyelt kérdés
165cm vagyok es 61kg, evészavarom van sajnos közel egy éve de próbálok rendbe jönni. 1100 kalóriáról emeltem 1300-1400 közé, de valakik szerint még ez is kevés és növelnem kéne még. Lehetséges hogy túl keveset eszek és ezért nem fogyok? Heti 3szor van súlyzós edzésem, es 1-2szer kardióm.

2022. nov. 25. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Bírom ezeket a “neked pszichológus kell” szövegeket. Könyörgöm 61 kg a kérdező nem 45… Csak 165 cm, simán elképzelhető h van rajta még pár kg felesleg, 58 alá már en se mennék.
2022. nov. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csalóka tud lenni a magasság/súly alapjan megítélni h valakinek kell-e fogynia. Mert 170 centivel és 70 kg-val nekem is azt mondták minek akarsz fogyni ez tök jó. Ja, csak egy tipikus skinny fat alakom volt, mindenhogy néztem ki csak jol nem. Leadtam 6 kilót és elkezdtem izmosodni, sokkal-sokkal jobban nézek ki. Szóval nem ebből kell kiindulni hanem h mit látsz a tükörben.
2022. nov. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!