Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriadeficitben vagyok,...

Ha kalóriadeficitben vagyok, akkor fogyok mindenképp?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a kalóriabázist használni, és eddig elég jól működik, de picit félek tőle, hogy megáll a fogyás.

Nem nagyon eszek fehérkenyeret, cukrot, ilyesmit. Ritkán van, hogy mondjuk egy édes péksütit nagyon megkívánok, és meg is eszem. 6 után általábán már nem eszek.

Volt hogy átléptem a megengedettett, és már meg is látszott a mérlegen másnap. Nem akarom amúgy szigorúan, mert ha nagyon szigorú lennék, és semmit nem engednék meg magamnak, akkor előbb-utóbb valószínűleg feladnám.

Az lenne a másik kérdésem, hogy van-e bármi tipp az alkoholfogyasztásra. Majdnem minden hétvégén van egy buli, ahol van bőven alkohol is, ahhoz kell az édes üdítő, plusz néha valami étel is muszáj. Van bármi taktika, hogy ez ne tegyen tönkre több napnyi rendesen étkezést?



2023. febr. 15. 11:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Kaloria deficit mindenkepp fogyas.


Az Alkohol nagyon betud zavarni. En ugy szoktam, hogy hosszu lepesezem es Borozok. Koktelokat cukor nelkul kerem pl mojito ok cukor nelkul, whiskey soda is engedett. Csak azert mert buli van nem kell vedelned a cukros lottyoket..ne egyel pizzat hamburgert utanna. Ha fogyni akarsz kibirod :) nem adnak ingyen semmit

2023. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
33%
9 így van. Már az elején látni, kinek fog sikerülni és kinek nem. A kérdezőnek esélye sincs.
2023. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A bőven alkohol nem azt jelenti, hogy megiszik két feles Baileyst... az önmagában 360 kcal, ami egy kisebb kajálás, de a "bőven alkohol" gondolom a kérdezőnél inkább egy este/10 felesnél kezdődik :D az egy masszív zabálás kalóriában, és akkor még nem toltál rá egy másnapos hambit meg nem ettél aznap.
2023. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 NTBS ***** válasza:
Igen. Ha tartósan fennálló állapot.
2023. febr. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Egy éjszaka alatt vagy 8 felest jelent. Baileyst például sosem iszom. Általában vodkát, és néha jägert iszok. A vodkát legtöbbször narancslével kérem. Néha iszok félédes fehér bort vagy sört is. Másnap pedig ugyanúgy folytatom a diétát, nincs hamburger.


Köszi a hasznos válaszokat!


Arra szeretnék megkérni mindenkit, főleg a gonosz kommentelőket, hogy írják le, hogy nekik mennyit sikerült lefogyniuk.

2023. febr. 16. 09:07
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Gonosz kommentelő vagyok, 22 kilót fogytam, számoltam kalóriát, napi 8 felessel meg felejtsd el hogy fogysz.
2023. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ki beszélt napi 8 felesről? 1 héten 1 nap van olyan, és nem minden héten.
2023. febr. 16. 11:17
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is így értettem...
2023. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#15


A #6 és #9-ces válaszoló vagyok.


-35kg :)

2023. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
És igen, 1 hétvége alatt eltudod rontani a 8-10 felessel az egész heti munkád körülbelül.
2023. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!