Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha kalóriadeficitben vagyok,...

Ha kalóriadeficitben vagyok, akkor fogyok mindenképp?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a kalóriabázist használni, és eddig elég jól működik, de picit félek tőle, hogy megáll a fogyás.

Nem nagyon eszek fehérkenyeret, cukrot, ilyesmit. Ritkán van, hogy mondjuk egy édes péksütit nagyon megkívánok, és meg is eszem. 6 után általábán már nem eszek.

Volt hogy átléptem a megengedettett, és már meg is látszott a mérlegen másnap. Nem akarom amúgy szigorúan, mert ha nagyon szigorú lennék, és semmit nem engednék meg magamnak, akkor előbb-utóbb valószínűleg feladnám.

Az lenne a másik kérdésem, hogy van-e bármi tipp az alkoholfogyasztásra. Majdnem minden hétvégén van egy buli, ahol van bőven alkohol is, ahhoz kell az édes üdítő, plusz néha valami étel is muszáj. Van bármi taktika, hogy ez ne tegyen tönkre több napnyi rendesen étkezést?



2023. febr. 15. 11:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat nap alatt összekalapolsz mondjuk egészségesen 3000 kalóriadeficitet, 8 felessel meg ráversz a hetedik napon + 1500at.


A maradék heti 1500as kalóriadeficittel kábé 5 hét alatt fogysz egy kilót se. Nekem amúgy hót mindegy, lehet megsértődni az igazságon, én már lefogytam, meg azóta tartom is.

2023. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!