Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van, akinek segítettek a...

Van, akinek segítettek a smoothiek a fogyásban, édességgel való megküzdésben?

Figyelt kérdés
Nem a nemlétező zsírégető hatására gondoltam, hanem étvágycsökkentő, telítő hatásra. Lenmagot, chia magot, hántolt kendermagot is raknék bele.
2023. máj. 4. 11:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

azaz igazsag egy ilyen smoothie kaloria erteke simen feler egy fel tabla csokival (akkoris ha mas "anyagok"vannak benne) . de ha iszol egy fel liter smoothiet ami ha banan, magok, tej stb-bol all lazan 600 kcal is tud lenni akkor mar kihagyhatod az ebedet is.


azonkivul folyadek, gyorsan atmegy rajtad. benyelsz egy smoothiet ami 600 kcal es egy ora mulva ehes vagy.

2023. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Igen, 3 db nutellás palacsinta társaságában.
2023. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Én azt szoktam csinálni, hogy 1 adag csokis fehérjeport, 1 teáskanál konjak lisztet 2-2,5 dl vízzel shakerben alaposan összerázok, majd mikróban 30 másodpercet melegítem.

Olyan lesz, mint egy sűrű forró csoki.

Illetve ha ugyanezt megcsinálod 2 teáskanál konjak liszttel, és a a hűtőbe teszed pár órára, egy nagyon finom fehérjepuding lesz.

Ezek teljesen cukormentesek, viszont a konjak liszt miatt sok benne a rost. Nekem az édességigényemet teljesen kielégíti ez. 10 éve fogyasztom őket, akkor alakítottam át az étkezésemet.

2023. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

A smoothiek eléggé kalóriabombák. Egy ilyen italban simán benne van a reggeli meg az ebéd kalóriatartalma. Míg egy szelet csoki 90-250 kalória között mozog. Semmi értelme az édességet smoothieval kiváltani, ha fogyás a célod. Az édesség utáni vágy pont, hogy nem attól van, hogy nem laktál elég jól. Ha édességet ennél, azt akkor is kívánod, ha tele vagy.

Egyébként ha le akarod küzdeni, arra a legjobb mód, ha egy darabig kerülöd az édeset. (De ebbe a smoothie is beletartozik, ha édes, gyümölcsös).

2023. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre magamon,hogy hízok,ha shakeket/smoothiekat iszok.A fogyi shaketől is hízok,mert ugyanúgy megeszem a szendvicsem 1 órával később..
2023. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Azon is jót nevetek, amikor valaki egy izomépítéses időszakban (ahol ugye többet kell enni) turmixokat iszik, mintha napai 10.000 kalóriát kellene bevinnie..


De, hogy valaki fogyásnál is inkább iszik, mintsem eszik, az még viccesebb. :D Azt a kevés kalóriát, amivel rendelkezel, nem jobb érzés szilárd táplálékból megenni, mint meginni?

2023. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem megpróbálom ilyen 400 kalóriás smoothiekkal, legalább leküzdi a reggeli édességhiányom és egyben meg van a reggeli is. Az az ötlet is tetszik, ha granola van a tetején
2023. máj. 4. 16:52
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem próbáld ki. Én ha ilyenekre használom fel a kalóriáimat, akkor estére mindig rám jön a "felfalnám a hűtőt" érzés. Nem szeretek többszáz kalóriát ilyenekre elpazarolni, mert nekem ez nem jön be, mindig éhes leszek este, és akkor pont az a kalóriamennyiségre lenne szükségem, amit korábban "elittam". Én nem fogok jól lakni tőle, és ugyanúgy meg fogom kívánom az édességet. DE, mindenkinél más. Lehet neked bejönne. Próbáld ki.
2023. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha éhes vay, EGYÉL, ne smoothiet igyál, ami csak folydék, ergo kva gyorsan átszalad rajtad.

Az édesség utáni vágyra meg egyél meg egy kocka csokoládét.


Nekem a reggelim pl random pirítós, szendvics, zöldségekkel meg egy bögre kakaó.


Hízok tőle? Nem, viszont nem is tör rám az éhség 1,5 órán belül, hanem délig simán elvagyok vele.

2023. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a csokit amúgy sem, szóval ez nem megoldás. Édes italokat szoktam kívánni, mint pl a hell, és szerintem ez jól ki fogja váltani. Na mindegy, tapasztalatokra voltam kíváncsi
2023. máj. 4. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!