Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek milyen megküzdési módja...

Kinek milyen megküzdési módja van a jogosítvány hatás ellen?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor mondjuk futok egy hatalmasat és utána azt mondom, hogy "a fene egye meg, megérdemlem azt a tábla csokit". Visszatérő probléma nálam és elég nehezen tudom ezt az érzést legyőzni.


Tippek? Kinek mi vált be?


2022. júl. 20. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez a legnagyobb hülyeség, amit valaha kitalálhatott valaki..

Miért jutalmaznád meg magad egy "rossz" kajával, csak azért, mert jól teljesítettél egy adott napon? Ha azt vesszük, akkor a tábla csokival a futást kb. semmissé tetted.. Ilyenkor mindig jusson eszedbe az, hogy konkrétan azért futottál, mint egy hülye, hogy megajándékozd magad egy csokival? Ezért szenvedtél? Vagy azért, hogy közelebb kerülj a célodhoz?


Egyébként is, ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor ott kemény megvonások vannak. Ne legyél szigorú magaddal, mert akkor a legkisebb sikerélmény miatt is tömni fogod magad ilyenekkel, mert ugye megérdemled..

Alakíts az étrendeden, engedj meg magadnak dolgokat kalórián belül és kész. Persze nem azt mondom, hogy vegyél ki 1 étkezést és egyél helyette 1 tábla csokit, de szerintem mértékkel mindent szabad.

2022. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi adagok. Egy egész tábla csokiról szó sem lehet, de ha tényleg nagyon vágyom rá, akkor egy-két kockát megérdemlek. De csak akkor, ha edzettem aznap! Azzal érdemlem ki. Így aztán inkább ráveszem magam az edzésre minden nap :) Persze nagyon fontos figyelni az arányokra, mert ha az összes elégetett kalóriát visszapótolod ilyen jutalomfalatokkal, az nem túl praktikus. :D
2022. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
86%
Én egy jó edzés után, ha ettem előtte rendesen (!), Akkor nem kívánok nasikat :D
2022. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindent eszek normálisan, és így nincs bennem a sóvárgás valami után.
2022. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Megérdemled. Kell is a gyors szénhidrát visszatöltés közvetlen edzés után lehet is bűnözni. 2 kockát nyugodtan megehetsz.

A többi meg akaraterő

2022. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az, hogy eleve nem kell megküzdenem vele, mert az ételt nem jutalomnak tekintem, amit ki kell érdemelni. Nem jutalmazom és nem büntetem magam étellel, semlegesen gondolkodom róla.
2022. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha minden áron jutalmazni szeretnéd magadat, akkor olyannal jutalmazd ami a szervezetednek jót tesz. Gondolj a szerveidre, izmaidra, magadra. Beltartalmi értékben gazdag étellel/itallal jutalmazd magad. A csoki egy szemét. Csak szétrohasztja a fogaidat, felnyomja a cukrodat. Semmi tápanyag nincs benne. :)
2022. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!