Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kenyér helyett ami ugyanolyan...

Kenyér helyett ami ugyanolyan finom?

Figyelt kérdés
Kérlek ajánljatok nekem valami olyan kenyeret,ami ízre hasonló mint a fehér kenyér csak kevesebb kalória. 158 cm ülő munkát végző harmincas nő vagyok,két gyerek után, tehát minden kalóriát meg kell gondolnom amit beviszek különben nagyon hamar tullepem a keretem. Sok mindenről lemondtam már,de a reggeli piritosom a tejes kávéval nekem a napindito. Egy jó nagy szelet kenyer viszont elég sok kalória. Ehetnek mondjuk fel szeletet is, de azzal meg nem lakom jól,meg ez az egy,amiről ha nem muszáj nem akarok lemondani.Tudna valaki valamit ajánlani?

2023. máj. 10. 18:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19-es: a kérdezö TÖBBSZÖR írta, hogy a kenyérre kevés vajat tesz, semmi mást!
2023. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

# 20 aki csokit meg kenyeret zabal,az nem egy szeletet eszik,és csokibol se kb két három adagot egy héten.

A kommentednek annyi értelme volt mint az irányjelzőnek a bmwn. Deal with it..

2023. máj. 11. 15:18
 23/28 anonim ***** válasza:
22: mégis kettőnk közül én vagyok, aki lefogyott. Vajon miért?
2023. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23-as. a kérdezö is elég sokat fogyott, csak még nem ért a végére.

Másrészt meg nem lefogyni nehéz, hanem azon a súlyon maradni és erre a kérdezö módszere a jobb!

2023. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
23. Így,ahogy a 24-es írja. Ráadásul ha olvastad volna az eddigieket,a cigirol is leszoktam,az se kis meló volt. Le tudnám adni én ezt az öt kilót két hónap alatt. Na de vissza is jönne az tuti. Nem aszketakent sanyargarni akarom magam egy életre,egy szelet kenyeret is megvonva magamtól,hanem olyan módszert,ami tartható.
2023. máj. 11. 15:48
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

A cigifüggőséget kajafüggőségre cseréltek. Ez nem egy nagy teljesítmény.


23: több mint egy éve tartom a súlyom. Egyéb okosság?

2023. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26. Nincs egyéb okosság. Nagyon ügyes és okos vagy. Leülhetsz.
2023. máj. 11. 16:32
 28/28 xp ali ***** válasza:
Ha nem raksz cukrot a tejes kv-ba, nem teszel rá 1 vagon lekvárt és cserébe nassolás nélkül kibírod ebédig és ott sem rakod a tálcádra az egész éttermet, akkor maradj az 1 szelet kenyérnél. A nagy felfújt kenyerek súlyra kevesebbet nyomnak, mint a tömörek, szóval nem biztos, hogy jobban jársz a nehéz tömör kenyerekkel, vagy ezekkel a hungarocell szerű dolgokkal. Minden mással rosszabb lehet az végeredmény. Rozsos kenyeret válassz, vagy bármit ami teljesebb kiörlésű és tetszik. Ne nassolj, mert az dobja meg alattomosan a kalóriabevitelt. És szokj le a cukorról pár hét kell hozzá, hogy megszokd.
2023. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!