Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diéta után, hogy lehet visszaá...

Diéta után, hogy lehet visszaállni hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés

Életmód váltásom már évekkel ezelőtt megvolt egészségesen étkezem de a súlyommal nem voltam elégedett ezért kifejezetten diétázni kezdtem ugyanazokkal a kajákkal csak számoltam a kalóriát és elég alacsony max 1000kcalt ettem ezt 4 hétig csináltam. Lefogytam, hogy emeljem vissza kalóriát, hogy ne hizzak esetleg még tovább fogyjak ha lassabban is de pár kilót?


Esetleg több sport is legyen?


Van valami tippetek?


Tudom, hogy ez nem egy jó kalória keret de ennél magasabbal nem tudok fogyni mert alacsony a súlyom.


160/51 vagyok most 56rol fogytam tehát 4 hét, 5 kg ami szerintem nem túl gyors fogyás amúgy az alacsony kalória ellenére se.



2023. máj. 27. 19:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mint írtam életmód szerűen azt követem több éve és csak az elmúlt időben kezdtem kcalt számolni ugyanazokból a kajakbol eszem csak keveset. Írtam, hogy tudom, hogy ez kevés kcal mert csak ezzel tudok fogyni nyilván azért mert alapvetően ideális a súlyom csak nekem jobban tetszik ha egy kicsit alacsonyabb.


De grat neked az értékes hozzászóláshoz!

2023. jún. 1. 23:00
 12/12 anonim válasza:
Mindennap noveld egy nagyon kicsivel a kaloriakat es nem hizod vissza;)tapasztalat. Mondjuk napi otvennel de igazabol ezt neked kell tudnod hogy te hogyan erzed jol magad. Enis sajnos nagyon sokaig 1000kalorian eltem de egy grammot sem hiztam vissza. Hajra ! Es emeld fel minimum 1700ra. Bar a kezdo sulyoddal is vekony voltal szoval az egeszet nem ertem nekem kb most az a celom:)
2023. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!