Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemrég koplaltam de most...

Nemrég koplaltam de most szeretnék visszaállni a helyes étrendre. Mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy mondjuk ezen a héten normálisan eszek mintha nem diétáznék.Tudom hogy hízni fogok de ha utána visszaállnék a helyes életmódra akkor elkezdenék fogyni?

vagy szerintetek mit csináljak?Ugyanis elég ingerült vagyok a koplalás miatt nyáron még ment de nem bírom eléggé kivagyok.

16/L


2011. szept. 27. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
én már anorexiás is vagyok...nyár elején kezdődőtt de azóta se merek sokat enni. mit jelent az a nemrég? mióta koplalsz? 14/L
2011. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem nyár közepén kezdődött...ha gondolod írj privit
2011. szept. 27. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: vagyis már kezdek "gyógyulni" báár nem igazán..továbbra se eszek 1000kcal felett sőőt inkább alatt. Viszont hétvégente mindig sokat eszek, és hétfőtől újra "diéta" de nyároon nagyon durván csináltam. :| és még mindig csak mostmár kicsit enyhűlt. Menstruációm lassan 3hónapja nincs meg, és kezd fogyni is a hajam. :||||||| októberbe lesz csak nőgyógyász szval csak akkor tudok elmenni. :/
2011. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tudok privit irni mert nem engedi, neked szerintem jelzi, te tudsz nekem. :S
2011. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

14 és 16 évesek. milyen problémákkal kell szembenéznetek :)


Kérdező, olvass utána szálkásító étrendnek, egészséges életmódnak. legszívesebben úgy mondanám nem nagy kunszt, de ez már a személyes véleményem lenne, azt meg nem kérdezte senki..

szóval, szálkásító étrendnek ha utána olvastál pl. a builder.hu-n, elvileg simán menni fog a súly tartás, fogyás. csak nyilván oda kell figyelni arra, amit olvasol, meg amit tanulsz belőle, azt használni.

extrém esetben, ha nem boldogulsz ezzel, én tervezek szabadidőmben étrendeket, akár írhatsz..

ha meg ilyen lelki alapja van az egésznek, akkor pszichomókus. abban nem tudom biztosra, tudnék-e segíteni.

2011. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasgassatok bele a hoxán, az anorexia fórumba: [link]


De csak okosan, azt fogadjátok el, ami jó gondolatnak tűnik, mert bármennyire is úgy tesznek az ott írók, mintha gyógyulni akarnának, azért megy a bíztatás is rendesen.

2011. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) és ha nem megy akkor írok de már vannak elképzeléseim...
2011. szept. 27. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
az helyes.
2011. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!