Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napi zabálás után mennyire...

2 napi zabálás után mennyire nehéz visszaállni a diétára?

Figyelt kérdés

Szóval nem az a kérdésem, hogy mennyit híztam, mert tudom, hogy 2 nap alatt nem lehet felszedni egy 1 kilót sem, s az súlytöbblet, amit a mérleg mutat, annak a legnagyobb része víz és salakanyag...

Tegnap és pénteken is ultra rossz napom van, minden összejött, egyetemi gondok, családi gondok, és, nem bírtam magammal... Nem is értem az egészet, eddig foggal-körömmel harcoltam minden egyes - kilóért, tegnap meg egyszerűen odalett az önkontrollom, végülis mindegy, ezt már nem lehet visszacsinálni...

Hanem, az érdekelne, hogy aki átélte ugyanezt, annak mennyire volt könnyű vagy nehéz egy ilyen zabálás után visszazökkenni a régi kerékvágásba? Nem lett ismét nagy az étvágyatok?

Mert nem sikerült odáig jutnom, hogy kevesebb ételtől is jóllaktam, csak most nagyon félek, hogy ezt elcsesztem, és újból harcolhatok a mértéktelen étvággyal.


2012. okt. 7. 09:58
 1/5 A kérdező kommentje:

*a

*volt

*szétcsesztem

2012. okt. 7. 10:01
 2/5 A kérdező kommentje:

*nekem


Elég sok a helyesírási hibám, bocsánat.

2012. okt. 7. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
2 nap nem a világvége, folytass mindent úgy, ahogy ezelőtt és maximum 1 hét alatt lemegy a 2 nap alatt felszedett kiló és mehet tovább a diéta. Nekem is voltak teljes kihagyások, mégsem híztam vissza, nekem nem is 1-2 nap hanem volt, hogy 2 hét maradt ki, de utána újult erővel kezdtem neki megint a diétának. Lényeg, hogy ne görcsölj rá ennyire, 2 nap alatt nem lehet tönkretenni hónapok munkáját bármennyit zabáltál is.
2012. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyenfüggő, de a nők 90%-ánál ez egy lavinát indít el es az 1-2 napból, 1-2 het lesz minimum. Nagyon rá lehet kapni az ízekre, a finom kajákra, szóval nem könnyű visszaállni. Egyszerűen határozd el magadban, hogy hetfőn vagy x napon folytatod es ennyi. Ne akard az egeszet újból kezdeni, mert tenyleg nem er annyit. Keszítsd el előre a dietás etelek másnapra, nehogy az legyen a kifogás, hogy azert nem tudod folytatni, mert nincs otthon semmi lightos kaja.
2012. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán. nekem mindig bűntudatom volt, ezért szinte már vártam is, hogy visszaállhassak a diétás kosztra. mondjuk az tényleg gond, hogy könnyű visszaesni, mert látod, hogy 1-2naptól nem hízol semmit (nekem 3nap alatt visszaáll a súlyom mindig), és megszaporodhatnak ezek a félreevések.. én most már ott tartok, hogy szigorúan tartom a diétát, de minden héten van 1 vagy 2 nap, amikor korlátlanul összeeszek mindent... mer elfogyott az önkontrollom, az meg nem megy, hogy mindennapegy kicsit. vagy tökéléletesen betartott diétás nap, vagy gátlástalan zabálás.
2012. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!