Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki koplalással fogyott le,...

Aki koplalással fogyott le, az hogy bírta ki? Illetve mennyi idő, míg hozzászokik az ember?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nehezen megy, állandóan szédülök, fáj a fejem, gyenge vagyok, hiába iszok zéró kólát, de nem igazán segít.

2023. okt. 28. 00:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
11%
nekem az segített hogy találtam thinspokat( vékony emberek akikre szivesen hasonlitanál) és ha bingelnél nézegesd őket, meg jusson eszedbe Kate Moss mottója nothing tastes as good as skinny feels..
2023. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kate Mossnak igaza van.
2023. okt. 28. 00:41
 3/15 anonim válasza:
1%
1-és vagyok, meg még talán az hogy nap közben ne egyél csak teázz, citromos víz stb ha éhes vagy, és lefekvés előtt egyél egy nagyobbat, mondjuk 500-800 kalória között, az is inkább protein legyen.
2023. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell propagálni a koplalást egy olyan oldalon, amihez korlátlanul hozzáférhetnek kiskorúak is?


A koplalásnak továbbra sincs értelme, elcseszi a szervezeted, ha abbahagyod azonnal visszajönnek rád a kilód. Bele is lehet halni, de tényleg ne zavarjon senkit

2023. okt. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a tippeket. #4 ez nem propagálás, de van olyan, hogy valaki csak koplalással tud lefogyni, én vagyok az élő példa.
2023. okt. 28. 12:59
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Főleg KM-al példálózni, mikor a drogok kirányője is volt, nem csak a kifutóké.
2023. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

#5 Nem vagy te semmilyen élő példa, csak fingod sincs arról, hogyan kéne fogyni. Nem is érdekel a genetika, meg egyéb kifogásod, az, hogy #3 kommentjével egyetértesz, mindent elmondd.

Napközben ne egyél, csak este lefekvés előtt? Gratulálok, biztosan jót tesz majd az emésztésedhez ha lefekvés előtt kajálsz be. Ez az 500-800 kalóriamennyiség pedig pont arra elég, hogy úgy nézzél ki, mint aki egy német táborból szökött meg a 40es években.

2023. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
42%
7, nem mindenki szeretne dagadt lenni
2023. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Lefogytam... 35 kilóig, napjaim voltak hátra az életből, tényleg tök megérte :D
2023. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

#7

Nyilván, ki akar dagadt lenni?

Soha az életben nem voltam dagadt, és nem is leszek, mert nem vagyok egy idi-ta barom aki 800 kalórián él egy nap majd csodálkozik, ha utána falási rohamai lesznek :D

3000-3500 kalóriát eszek naponta, rendszeresen edzek és köszönöm szépen nagyon jól megvagyok. De én nekem mindegy, felőlem koplaljatok meg szidjátok a genetikát amiért tehetetlenek vagytok

2023. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!