Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét koplalással mennyit...

3 hét koplalással mennyit fogy az ember? Lejebb>

Figyelt kérdés
Koplalás veszélyeivel tisztában vagyok, jójó effektussal úgy szintén. Nem szeretném kipróbálni.! Viszont bele ástam magam a témába így szeretnék tapasztalatokat hallani, hogy egy hónap alatt vagy 3-4hét alatt kinek mennyit sikerült koplalással fogyni, és nyugodtan tegyétek hozzá a rossz oldalát is, hogy véletlen se kapjon senki hozzá kedvet pl ájulás, gyengeség stb.. olvastam már itt az oldalon de többet nem találok szóval azért teszem fel a kérdést:)
2021. aug. 10. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Én kb 5 kilót fogytam így, 3-4 hét alatt. Nem nagyon ettem 500 kcalnál többet és heti 5x sportoltam, súlyzós edzés és lightos kardio (kocogás, bicikli). Edzés közben sokszor leesett a cukrom, elsötétült minden pár mpre, szédültem. Ez a része nyilván elég rossz volt és rosszul is aludtam. Elektrolitokat szedtem mellette, mert nélküle nagyon rosszul voltam, a gyógyszertárban lehet kapni ilyen tablettát hányás/hasmenés esetére. A hasam végig extrém lapos volt, mert alig ettem, sosem voltam felpuffadva.

A végén meg voltam elégedve az eredménnyel, kb pont ennyit akartam fogyni akkor. Nem is híztam vissza, de utána is odafigyeltem, hogy mit eszem. Ha pl sok szénhidrátot, akkor instant feljön kb 1,5 kiló, de az csak víz, szóval utána le is megy.

Egyszer pár évvel később újra meg akartam próbálni, mert egy hosszabb nyaraláson híztam 3 kg-t. Akkor már nem tudtam végigcsinálni. Az edzést ugyanúgy folytattam, de kb 2 hónap alatt ment le a 3 kg, normális evés mellett.

Hát nem ideális módja a fogyásnak.

2021. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha erről az oldalról akarsz természettudományos ismeretekhez jutni, akkor rossz helyen jársz.

Több tv csatornán volt egy sorozat "csupasz túlélők" meg más címmel. Többnyire trópusi-féltrópusi körülmények közötti területre raktak ki csupasz embereket, akiknek maguknak kellett volna megszerezni a természetből a szükséges enni és innivalót. Vízhez még csak hozzájutottak, de részben vonatkozó botanikai ismeretek hiányában növényi táplálékhoz már alig, állati táplálékhoz meg annyira sem. Persze a kulturális hagyományok miatt már a rovarevés sem nagyon ment, húshoz meg lényegében hozzá sem jutottak. Vagyis lényegében koplaltak. 3 hét alatt többnyire 10-15 kg-ot fogytak, igaz, hogy csupasz mivoltuk miatt az éjszakai hideg során nagy hőleadás is történt (izomremegés). Napközben a fizikai aktivitásuk szinte a nullára csökkent.

2021. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindnekinek mentek a zöld kezek. Első válaszoló nem tudom ki pontozott le de én hasznosnak találtam mert megosztottad a tapasztalatod. Második köszönöm szépen neked is! :)
2021. aug. 10. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
3 hét, az viszonylag sok, nem tudom, addig nem bírtam annak idején, de egyszer koplaltam 8 napot. Egy grammot se fogytam.
2021. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!