Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Foodorán vagy wolton diétás...

Foodorán vagy wolton diétás éttermek?

Figyelt kérdés

Mostanában nem volt mindig időm főzni, úgyhogy rendeltem legtöbbször a kaját. A probléma az, hogy mivel diétázom szeretném tudni hogy mennyi kalória van abba amit eszek, még mielőtt megrendelem.


Eddig a Fit and Fine-ból rendeltem (Debreceni vagyok), mert elmegy a kajájuk és előre le van írva hogy hány kalória minden. Tudtok még ilyen éttermeket foodorán vagy wolton esetleg?



nov. 29. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyenkor a Teletáltól rendeltem, mert nagy a választék és pontosan vezetve van a kcal minden ételnél.
nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Bellozoo es guru. Mindkettonek lehet talalni neten kaloriatablazatot.
nov. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Mcdonald's, KFC, Burger King. Tudom, nem feltétlen egészséges kaja, szóval nem tudom így mennyire fér bele neked, de ha nincs idő főzni, akkor azért ott is vannak jobb, egészségesebb opciók, és fent van a kalóriatartalma a legtöbb dolognak.
nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!