Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel a módszerrel fogyhatok...

Ezzel a módszerrel fogyhatok vagy újra fogok hízni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 61 kg vagyok és 6-7 kilót akarok fogyni. A magasságom 163 cm. A kalória számláló szerint 750 kcalt kellene ennem naponta, hogy a hónap végéig elérjem az 55 kg-t, azokon a napokon amikor sportolok kicsit növelném a kalóriamennyiséget, maximum 1000-re. Miután lefogytam pedig napi 1500 kalóriát fogyasztanák, ami elvileg jó lenne súlytartáshoz.
jan. 7. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kalóriaszámlálót kukázhatod is, mert nem szabad annyira keveset enni. 1200 alá ne menj, főleg ha edzel.
jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ezekkel az adatokkal 99%, hogy nincs szükséged fogyásra, 750 kcal pedig rémisztően alacsony.
jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a kaloriaszamlalo valamit rosszul számolt. Vagyis valoszonuleg de adtal meg rossz adatokat hogy egy honap alatt 8 kilot akaraz fogyni. Lehetetlen, egeszsegtelen es belebetegszel.

Minimum edd meg a BMR-odat. Az neked kb 1250 kaloria. Annal kevesebbet sose egyel

jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

160/65 voltam sehogy se tudtam lefogyni (1200kcal semmit nem fogytam ha mozogtam is max lement pár kiló aztán vissza az étkezésben nem változtattam) aztán nagyon alacsony kalória kérette váltottam (800kcal) és időszakos böjtölés te váltottam dr mosley könyve alapján szigorúan, nagyon gyorsan lejottem 52kgra több mint öt éve tartom és azóta nagyon figyelek az egeszseges étkezésre de nem szoktam fogyókúrázni.


A nyolcszáz kalóriaban is figyeltem hogy zöldség, hús legyen főleg max fekete csoki és gyümölcs “csúszott be” tehát az se akarmibol állt.


Tudom nem egészséges stb. (Bar a könyv ami alapján én csináltam több előnyt is felsorol, nem tudom én nem értek úgy hozza.) Szerintem jobb mintha 15 millió fogyokurat probalgatnam továbbra is ahelyett, hogy 3 hónapig koplaltam. Nem kell mondani hogy ez így jó volt de nekem csak ez jött be.

jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz, ne akarj a hónap végéig lefogyni... 1200 Kcal alatt sose maradj, de még az is nagyon kevés. És azokon a napokon amikor sportolsz, legyen több.

Ne kínozd magad feleslegesen, nem sok plussz van rajtad, ezt 2-3 hónap alatt egészségesen és szenvedés nélkül is le tudod adni.

jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4

kis súlyból mint te vagy a kérdező, inkább sporttal érdemes fogyni, nem koplalással. Ha mozog az ember, máris nem kell 800 meg 1200 kalóriákon tengődni... Én 60 kilóról kezdtem el fogyózni, 52 a cél. Napi 1800-2000 Kcal-t eszem, és simán lemegy a heti fél kiló. Persze ehhez elég sok mozgás és sport is kell.

jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

750 kcal az tényleg nagyon kevés, próbálhatsz belőle végigcsinálni egy napot de hidd el nem lesz elég, az a 750 nagyon gyorsan megvan.


És tényleg te neked alig van felesleg ahoz hogy ilyet csinálj.

Mozogj többet olyat amit szeretsz, és egyél egészségesen.


Én is próbáltam amit te... én 600-tól 700 kalóriáig ettem egy nap folyamatosan számolva, ezt csináltam 3 hónapig, melette nagyon keményen sportoltam.

Majd mikor elértem a célsúlyomat 3 honap után, vissza álltam a normális étkezésre ami 1800 kaloria volt nekem akkor, és vissza híztam hát több mint a kétszeresét, azóta is bánom hogy koplaltam és azóta is próbálok lefogyni mostmár nehezebben megy.

jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél annyit, amennyi a BMR-ed. Ha egy idő után megáll a fogyás akkor meg mozogj is valamit.
jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval három hét alatt akarsz 6-7kg-ot fogyni, amikor nem is vagy túlsúlyos. A kalkulátor csak az irreális elképzelésed miatt adott ki ilyen értéket, amit nem szabad tartani, de ezt valószínűleg az oldal is jelzi, csak nem olvastad el.

Ha kibírod ezt a koplalást, akkor csak hízékonyabbá válsz, vagyis a későbbiekben a 61kg is nehezen tartható álom lesz.


Válassz inkább egészségesebb módot!

jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!