Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti mit gondoltok fogyhatok...

Ti mit gondoltok fogyhatok azzal a módszerrel hogy napi kb 1300 kcalt viszek be és ebből elégetek kb 800-1000 közotti kcalt?

Figyelt kérdés
160cm vagyok és 57 kg 16 éves, tudom hogy nagyábol ez rendbe van de nem vagyok megelégedve magammal leginkább csípőből és mellből szeretnék fogyni de tudom hogy nincs helyi fogyás! Probálok minél kevesebbet enni és többet mozogni szerintetek ezzel a kaloria mennyiséggel sikerülhet? Na es ami angyon nincs rendben a csipőm és a mellem kb 88cm körül van

#fogyás #kalória #fogyhatokígy
2020. ápr. 26. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha formába szeretned hozni magad, étkezz egészségesen, ne pedig koplalj. Eddz sokat, amennyi jól esik, élvezd a mozgást, és élvezd az etkezést is. Ha valóban 800-1000 kcalt égetsz el egy nap (vagyis napi 10 km-t futsz? azt nem hiszem), akkor a MINIMUM a 2500 kalória...

A tested jelez neked. Ha elkezdesz koplalni, szrul fogod magad erezni. Koncentrációs problémáid lesznek, ingerült leszel, alvási és pszichés zavarokig is eljuthatsz. Na ez az az út, amit nem kéne követned (nekem elhiheted, ennyi idősen én is ilyen hülyeségeket csináltam). Próbálj meg tiszta alapanyagokból enni (ne gyorskajázz), nem túl zsíros húsok (szarnyasok), sok zöldség és gyümölcs, teljes kiőrlésű dolgok, gabonák, kevés vagy semmi édesség. Ennyi. Nem kell kikeszítened a tested, egyél mértékkel, de eleget:)

2020. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Alkat ellen nincs mit tenni, az hozott. Arra ügyelj, hogy naponta legalább 6 x kell enni, hogy mindig legyen valami a gyomorban, sok folyadék, főtt cékla igen ajánlott (nagy tömeg, telít és kevés energiát tartalmaz).
2020. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

20:08 as válaszoló

Ugy égetem el azt a 800 kaloriát hogy minden reggel gyalog megyek a boltba ami kb felora seta.. Napközbe edzek, tornázok és takarítok meg házkörüli dolgokat is csinálok este pedig vagy biciklizek vagy sétálok vagy pedig futok. Nem éheztetem magam tényleg ez a napi 1300 kcal nincs is meg minden nap és nem vagyok ehes pont jól érzem magam ezzel a mennyiséggel. Egy alkalmazás segítségével számolom ezeket a kcalokat

2020. ápr. 26. 20:24
 4/11 A kérdező kommentje:

20:22 es válaszoló

Tudom jol hogy alkat ellen nincs mit tenni de nem voltam én mindíg ilyen tortent egy nagy változás par eve körülöttem és akkor evésbe menekültem és rá stresszeltem is még szerintem ezért alakulhatott ki ez a háj réteg a csípőmön

2020. ápr. 26. 20:28
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ez lemaradt😇
2020. ápr. 26. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Az 1300 kcal rendben van, de az 1000 deficit az nem. A szervezetednek működnie is kell valamiből, ezzel csak éheztetnéd magad, ráadásul hamar elfogyna az energiád a mozgásra, nem beszélve a tanulásról. Olyan apróságokat, hogy kihullik a hajad, elmarad a menstruációd stb. sem elhanyagolható következmény.
2020. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20:31 es válaszoló

Köszönöm a választ, mennyi lenne az ideális amitől semmi bajom nem lenne és egészségesen fogyhatnék?

2020. ápr. 26. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a BMR értékedet kalkulátorral. Azalá, amit az mutat ne menj. A deficit ne legyen több 500 kcal-nál, és egyél sok fehérjét (2g/ttkg).
2020. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A mozgással elégetett kalóriákat rendszeresen túlbecsülik; ha még rendszeresen is végzed, akkor pedig fokozatosan egyre kevesebbet fog elégetni a szervezeted, mivel alkalmazkodik hozzá.
2020. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs baj ennyi kalóriával, de figyelj rá, hogy ezek ne üres kalóriák legyenek. Ha ezt betartod, akkor az nem koplalás lesz. A tested egyébként jelezni fog ha koplalsz: fáradékonyság, fejfájás, hidegérzet. Egyébként miért akkora baj, hogy a melleid nagyobbak? 16 éves vagy, kezd igazi női alkod lenni, nincs ezzel baj.
2020. ápr. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!