Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok kicsit...

Hogyan fogyhatok kicsit gyorsabb modszerrel?

Figyelt kérdés

Mindig is kicsit duci voltam de most az utobbi idoben jott fel ram eleg sok plusz es szeretnem leadni. Kicsit gyorsabb modszert szeretnek mert jovohonapban eskuvo lesz es bele szeretnek ferni a ruhamba :/ (80kg vagyok)

Szoktam minden nap setalni es ket naponta uszok is ha van ra lehetosegem.

Mit tegyek? Hogyan ezkezzem? Mi lenne a legjobb?

Koszonom a segitseget!


2019. aug. 14. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Zsírból fogyni a világ legegyszerűbb dolga: egyél kevesebbet. Tökmindegy mit eszel, ehetsz snickers csokit is, az a lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elégetsz.
2019. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sport, egészséges kaja, 1 hónap alatt 4-6 kg nem kihívás, ha normálisan csinálod.

Mennyit híztál azóta amióta a ruha jó volt rád?

2019. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Engedd el.

Ez egy dagi esküvô lesz.

2019. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csakhogy azzal, hogy mit eszel, befolyásolod azt, hogy mennyit használsz el. Nem hülyeség a normális étrend. A legkritikusabb az inzulinszint, amit azzal tudsz kézben tartani, ha minél kevesebb gyorsan felszívódó szénhidrátot eszel.


Kérdező, az a baj, hogy bár a súlyodat tudod gyorsabban csökkenteni, vékonyabb nem leszel attól, mert nem zsírból fogsz fogyni. Tényleg a 4-6 kg maximum, ami reális.

2019. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SZücsöm ***** válasza:
Először is utána kéne nézned mit hogyan kéne csinálnod. Mennyi kalóriát ehetsz a te paramétereddel hogy fogyjál. Milyen felosztásban vidd be a makrót. Egészséges ételek. 0 cukor 0 fehér liszt. Mozgás terén elfogadni hogy a séta az nem sport (persze a fotelban tespedésnél jobb). Az úszás meg amúgy jó is lenne csak én is szoktam járni és látom hogy a nyugdíjasok,túlsúlyosak, egyéb emberek mit szoktak úszásnak hívni és az max csak evickélés/pancsolás. (persze megint csak ez az evickélés jobb a semminél.) Szóval a séta helyett nyugodtan csinálhatsz valami erőnléti (pl_súlyzós) edzést. Az úszást meg úgy csináld (ha eddig nem úgy csináltad volna) hogy "kellemetlen" fárasztó legyen a tempó és a időtartam kombója. Vagy esetleg fussál ha tudsz. Én az időszakos böjtöt is ajánlom, azt ahol 1 nap csak 8 órás intervallumban ehetsz. Viszont ahogy fentebb is írták még ha mindent jól is csinálsz akkor is max 4-6 kilót fogsz az első hónapban ami még sok is de azért ilyen sok mert kb a fele (ha nem több) csak víz lesz. Én pl most áltam át tömegelésre fél év fogyózás után (-15kg 6 hónap alatt) és fél hét alatt fel jött kb 2.5kg víz. Szóval én nem hinném hogy az az 1 hónap elég lenne a látható változáshoz, nálam legalább is nem volt az. Ja és a fogyi tablettákat hanyagold mert nem érnek semmit. És igyál sok vizet és zöld teát.
2019. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a szénhidràtszegény, zsírban és fehérjében gazdag étrendet ajànlom. Ha gondolod próbàld ki. Én 5,5 hónapja élek vele, 22 kilót fogytam eddig.
2019. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak mondom, hogy az elsőnek van igaza.

Fogyni egyszerű (nem könnyű, ne értsetek félre).

Nem kell kókuszlisztet enni, nem kell dobozolni napi 5x, nem kell étrendkiegészítő, dietetikus meg a sok szar (ha! egészséges emberről van szó).


Kevesebbet kell enni. Nem sokkal, koplalni nem szabad, mert az megbosszulja magát.


Ne egyél reggeltől estig folyamatosan.

Ne egyél meg mindent, ami eléd kerül.


Nem bonyolult csak k. nehéz

2019. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!