Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok diétás tízórai...

Tudnátok diétás tízórai ötleteket írni?

Figyelt kérdés

A gyümölcstől sajnos csak éhesebb lennék, úgyhogy nem ártana néhány tipp hogy miket ehetnek tízóraira.

Ha lehet 200 kalória alatti ötleteket írjátok.😊

Előre is köszönöm!



ápr. 7. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyen benne feherje, szenhidrat es zsir is.

Gyumolcs mellé egy marok olajos mag

Joghurtos turokrem zabbal

Mini szendvics

ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tízóraira és/vagy uzsonnára ilyen joghurtos/túrós desszerteket szoktam készíteni, proteinporral. 200 Kcal alatt maradnak. Pl vaniliás mazsolás krémtúró, vagy barackos túrós desszert, vagy szimplán joghurt egy kis lekvárral ízesítve, joghurt csokis müzlivel vagy valami gyümölcsös granolával... De millió féle verziót kidolgoztam már. :) Mindegyikbe megy egy fél adag vaniliás proteinpor is. Így laktató, finom, támogatja az izmosodási céljaimat. Ami a leghasznosabb, hogy kielégíti az édesség iránti vágyamat, így nem nem tolok teljesen feleslegesen mindenféle kekszeket meg csokikat mint azelőtt.
ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma pl. saját készítésű pogácsát ettem teljes kiőrlésű lisztből, plusz 1,5 dl pöttyös cukormentes kakaó.


Szoktam enni még:

-50g fagyasztott gyümi + 120g natur joghurt + 19g DM bio basis müzli

- DM-ben lehet kapni szezámos krékert, abból 5db egy adag, hozzá 1 dl tej vagy tejeskávé édesítővel

- cukormentes müzliszelet 1,5dl MIZO madártej ital (cukormentes, laktózmentes)

- SK muffin + 1,5 dl cukormentes Müllermilch

- cukormentes bolti keksz, hozzá vagy cukormentes krémtúró (Milli), vagy Jogobella 0% cukortartalmú

ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!