Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 5 nap szigorúan tartott...

5 nap szigorúan tartott fogyókúra után ma bezabáltam. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

A reggel jól indult. Reggeli 270 kalória, ebédre saláta 211 kalória.

És utána jött a zabálás: kb 20 gramm sós mandula, 5-6 kanál édessavanyú csirke, 2 kanál maradék gombás rántotta, eperturmix (fagyasztott eper és natúr joghurt, de ezt már le sem mértem. Az eper volt vagy 8 kicsi szem, a joghurt 3-4 kanál, de itt már mindegy volt) és végül egy negyed csomag almachips, ez olyan 5 gramm.


ápr. 13. 18:56
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Azt nem baj. 23-nál már bőven lesz benne zsír is. Anno 2-3 hónap alatt lement annyi. Igencsak látványos volt és 2 évig egy kiló sem jött vissza. Akkor sem, amikor rendesen ettem.

Nem nagyon érdekel mi az a 3 kiló, mert ahhoz elég hogy ne veszítsem el a motivációm. Heti fél kiló biztos nem motiválna afelé, hogy megéri lemondani a sütihegyekről.

ápr. 13. 20:32
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Miért, mindegy neked, hogy szép feszes, izmos leszel a 23 kilós zsírmínusszal, vagy löttyedt, narancsbőrös, mert a 23 kilónak a fele izomveszteség?
ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Amikor 23-at fogytam, egyáltalán nem voltam löttyedt.

Most meg nem 23-at kell fogynom, hanem sokkal-sokkal többet.

120 kiló vagyok és nem áll szándékomban még évekig ennyinek lenni, ha már elhatároztam magam.

Korábban az összes fogyókúrám ott fuccsolt be, hogy nem ehettem, amit szerettem volna, de az eredménye sem látszott. Szenvedtem a semmiért. Most legalább látom, hogy van miért szenvedni.

ápr. 13. 20:55
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
troll
ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Így is koplaltál ma.
ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy ez a kérdés csak egy rossz vicc.

Annyi mindent tudnék most írni, de látom hogy felesleges, időpazarlás lenne. Ragaszkodsz a saját butaságodhoz.

Röviden válaszolva a kérdésedre: Ez nem falásroham, amit leírtál. Ha be is zabáltál volna, nem egy étkezéstől fogsz visszahízni/elhízni.

ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

Koplalással akarsz vagy 50 kilót fogyni ?!

Undorító leszel, még a bőröd is lógni fog.

[link]


😂🤮

ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz a modszered, tonkrevagod a szervezetedet ezzel hamar
ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
17, Gondolom arról még nem hallottál, hogy ezt plasztikával megoldják.
ápr. 14. 13:26
 20/32 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rossz a módszer, de gyors.

Állómunkát végzek, a térdeim, a bokám ezt a súlyt nem bírják hosszú távon.

ápr. 14. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!