Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 5 nap szigorúan tartott...

5 nap szigorúan tartott fogyókúra után ma bezabáltam. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

A reggel jól indult. Reggeli 270 kalória, ebédre saláta 211 kalória.

És utána jött a zabálás: kb 20 gramm sós mandula, 5-6 kanál édessavanyú csirke, 2 kanál maradék gombás rántotta, eperturmix (fagyasztott eper és natúr joghurt, de ezt már le sem mértem. Az eper volt vagy 8 kicsi szem, a joghurt 3-4 kanál, de itt már mindegy volt) és végül egy negyed csomag almachips, ez olyan 5 gramm.


ápr. 13. 18:56
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Az nek fordult meg a kis fejedben, hogy nem ismered az okokat, amiért visszahíztam?

Amikor elkezdtem rendesen enni, nem hoztam.

Ellenben volt egy terhességem, ami alatt zabáltam és hoztam 15 kilót. Majd egy halvaszülésem, ami után konkrétan semmi örömök nem volt csak a zabálás. Újabb 20 kiló. Majd erre egy újabb terhesség és szoptatás, otthonülés, zabálás.

Gondolom akármilyen egészséges életmóddal fogász is le, ha egy 1,5 órás film alatt bevágsz egy tepsi sütit napi szinten, akkor hízni fogsz, nemde?

ápr. 15. 14:40
 32/32 A kérdező kommentje:
Hoztam helyett híztam, csak javítja a telefon
ápr. 15. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!