Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 5 nap szigorúan tartott...

5 nap szigorúan tartott fogyókúra után ma bezabáltam. Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

A reggel jól indult. Reggeli 270 kalória, ebédre saláta 211 kalória.

És utána jött a zabálás: kb 20 gramm sós mandula, 5-6 kanál édessavanyú csirke, 2 kanál maradék gombás rántotta, eperturmix (fagyasztott eper és natúr joghurt, de ezt már le sem mértem. Az eper volt vagy 8 kicsi szem, a joghurt 3-4 kanál, de itt már mindegy volt) és végül egy negyed csomag almachips, ez olyan 5 gramm.


ápr. 13. 18:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
83%

A visszahizas is gyors lesz.

A tobbi egeszsegugyi kovezkezmeny meg veled marad eleted vegeig.


De hat a te eleted.

ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha álló munkát végzel és nem bírják az ízületeid, akkor miért nem akkor kapcsoltál, mikor az első 10 kiló feljött?

Előfordul, hogy "szinte" észre sem veszi az ember, a nagy felfordulásban maga körül, de a tied nem az a kategória.

ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egyszer már lefogytál így, önmagában bizonyítja hogy nem jó módszer.
ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 nap diétát rontottad el, túl keveset ettél. Ennek egyenes következménye a falásroham. Próbálj meg kiegyensúlyozott étrenddel, lassabban fogyni.
ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
23, Érdekes elgondolás, hogy rossz a módszer mert bevált egyszer már. Nekem ellentétes a véleményem.
ápr. 14. 20:18
 26/32 A kérdező kommentje:
22, Nyilván amikor feljött az első 10, meg a többi, akkor nem végeztem álló munkát. Éppen semmilyen munkát nem végeztem. Otthon voltam és nassoltam.
ápr. 14. 20:19
 27/32 anonim ***** válasza:
Kiszamoltad, hany kaloria volt azon a rettento tulevos napodon? Es hany kaloriat eszel egy "normal" napon?
ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok

Hát az hogy visszahíztál, ráadásul durvábban mint akkor, azt bizonyítja hogy nem fenntartható módon fogytál le. Hiába mentek le a kilók akkor, idővel csak még dagadtabb lettél. Azonban ha nem koplalnál, hanem olyan életmódra váltanál ami egészséges és egész életedben fenntartható, akkor nem lenne többet ilyen.

ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Na most ennek a kérdésnek az örömére eszem egy csomag túrórudit 😂
ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Többször csináltam már ilyen fogyókúrát


Oké, de ha hatásos lenne, nem kellene többször is csinálnod, ez nem fordult még meg a kis fejedben?

ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!