Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát válasszak?

Milyen diétát válasszak?

Figyelt kérdés

kb. 180 cm magas vagyok és 75kg...nem tűnhet soknak de ruha nélkül lehet látni a zsírt a hasamon.

Eddig elég volt egy kicsit kevesebbet ennem meg egy kis mozgás hetente, szép lassan egyenletesen mentek lefele a kilók de megakadtam. Már több mint egy hónapja nem fogytam és nem is híztam. Milyen diétát ajánlanátok nekem...sokféle van de mivel nem vagyok hozzáértő nem tudom eldönteni. Vagy csak elég ha nem eszem fehér lisztes és cukros dolgokat meg mozgok egy kicsit?

18/f



2012. nov. 30. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 1,5-0,5 gramm szénhidrát.


[link]


[link]


[link]

2012. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor az jó lesz ha kb 2 óránként eszek keveset. Lecsökkentem a szénhidrát adagom (tésztát, burgonyát nem eszek, vagy csak nagyon ritkán).

A rizs, natúr joghurt, tej mehet?

Továbbá akkor kardio edzés lehet?(szeretek ugráló kötelezni)

Vagy próbáljak, nagyobb sulyokkal kevesebb időtartamon át edzeni, de ugyan olyan hatása lesz?

2012. nov. 30. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, mehet aerob/kardió edzés nyugodtan. Zsírégetésre a ideális a hosszú, monoton aerob edzés, ha 100-120 körül tartod a pulzusod 30 percnél tovább(kocogás, gyors séta, biciklizés). Ezenkívül jó még az intervallum edzés is, pl: 1 perc sprint teljes erőbedobással, utána másfél perc lassú séta. aztán újra sprint, majd megint pihenés, és így tovább, kb. 20 percig. A rizs jó, meg a zöldség, meg igazából minden lassú felszívódású szénhidrát. Tehát nem fehér kenyér, meg francia krémes. Tejet nem sokat kéne inni diéta alatt, mert van benne tejcukor bőven de belefér néha, nem halsz bele. :)
2012. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, megy a zöld kéz :D
2012. nov. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!