Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hét múlva lesz egy esemény,...

8 hét múlva lesz egy esemény, amin a legjobb formán szeretném hozni. Szerintetek mennyit sikerülhet fogynom? (Nem az utolsó pillanatban gondolkodó vagyok, már 8 kg-ot sikerült fogynom. )

Figyelt kérdés

Februárban 66 kg voltam, akkor elkezdtem a fogyókúrát, februárban és márciusban sikerült 3,5-3,5 kg-ot fogynom, most áprilisban eddig 1 kg-nál tartok.

58 kg vagyok jelenleg. Mit gondoltok húzzak azon a bizonyos gyeplőn? Vagy ha így folytatom mint eddig sikerülhet-e 55 kg alá mennem június 20-ig? Az álmom az 50 kg, de én már 54-el elégedett lennék.

Köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 23. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
az még majdnem 2 hónap, még hogyha a végén kicsit lassabban is megy le az utolsó pár plusz kiló, szerintem 2 hónap akkor is bőven elég.
2013. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire reális a célsúlyod.


Ha mondjuk maximum 160 centihez törekszel 50 kilóra, akkor elérheted 8 hét alatt.

Ha magasabbként vágysz ilyen alacsony súlyra, az már neccesebb.


Testzsírszázalékot mértél?

Az jobban megadná, hogy ténylegesen mennyi még a leadhatód.

2013. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

162 centimhez lenne tökéletes 50-52 kg.

Próbáltam mérni, de magamnak nem sikerült, terembe pedig nem fogok tudni eljutni, nem sok szabadidőm van sajnos, és 15 km-re van a legközelebb.

2013. ápr. 23. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik nagyobb patikában meg tudod méretni.

Tudod, azzal a nagy pénzbedobós géppel, ha otthoni mérleg nincs.

Nem kell ragaszkodni a tolómérőhöz.


Nekem mérték már mindenféle módszerrel (többmilliós testszkennerrel is) és csak tizednyi eltérés volt a különböző mérési eredmények között. Az meg most nem lényeg.

2013. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*de ha más nincs, akkor még ez is jó közelítést ad:

[link]


Nőként a 20-22 % már tökéletes.

[link]

2013. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 3 patikába szoktam járni (1 van a faluban, 2 a város szélén), de egyikben sem láttam ilyen pénzbedobós gépet. Ez nekem új.
2013. ápr. 23. 14:09
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezzel a kalkulátorral 19,12% jött ki.

A zsírmentes testtömeget 47,2 kg-ban határozta meg, ami érdekes, mert mikor a body.builderen próbálkoztam testzsírt mérni, ott is 47 kg-ot adott meg zsírmentes tömegnek. De a százalékra már nem emlékszem.

2013. ápr. 23. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
de félreértés ne essék a zsírmentes testtömeg nem az amennyinek lenned kell. nőknél 19-20% fölött az egészséges
2013. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy nem!

És ez alapján az eredmény alapján nem is kellene (nem is szabadna) erőltetned az 50-52 kilót!


Max. még 1-2-t és sok torna, ha továbbra se vagy elégedett.

2013. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. ápr. 23. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!