Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tejet ihatok este? Naponta...

Tejet ihatok este? Naponta mennyi tejet fogyaszthatok?

Figyelt kérdés
mit gondoltok erről a cikkről? [link] igaz lehet?
2013. márc. 25. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Melyik rendszer?

Norbi Update: este is ihatsz tejet, amennyi beléd fér, ez fél liter lehet (becslés saját tapasztalatok alapján).

Harcosok étrendje: este bármit, tejet is.

Paleolit: a tej szigorúan tilos. A liszt, hüvelyesek is.

2013. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

"napi két pohár tejet fogyasztó fiatal hölgyek 12 heti súlyemelő gyakorlat alatt több izmot növesztettek és több zsírszövetet vesztettek, mint azok, akik ugyanannyi kalóriájú és térfogatú energiaitalt kaptak"

Fantasztikus.

Ha pusztán ez nem serkent gondolkodásra, akkor nem tudom mi. Talán a tej vagy az energiaital, de az is lehet, hogy egyik sem a legjobb választás számodra...


Én nem innék tejet. Semennyit. Igazából már nagyon régen nem iszom. Mire lenne az jó? Fogyni biztosan nem fogynék tőle, a tej nem arra való és nem felnőtt homo sapiensnek. Bár én a gyerekemnek sem adnám. De ez téged nem biztos, hogy érdekel.

2013. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem ajánlanám a tejet.
2013. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én semennyit sem innék.
2013. márc. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Tejet? Soha nem innék már...
2013. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

BOCI vagy?

A tej a szarvasmarha utódjának növekedéséhez szükséges hormonokat, fehérjéket tartalmazza.

A te testedben fölösleges sejtburjánzást, inzulinszint emelkedést, autoimmun folyamatokat okoz.


Felejtsd el, annyira értelmes és egészséges ital mint a vodka. Lehet mérgezni magad vele, de minek?

2013. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amennyit gondolsz. Kalciumbevitel?
2013. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A tejből felvett kalcium nem hasznosul O.o
2013. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Idd meg azt a rohadt tejet és nehogy foglalkozz a felettem levő válaszokkal! Nem napi 2 l-t akarsz gondolom inni. Este szépen ha megkívánod, igyad. Nehogy már az ember a cappucino-ról is lemondjon.

Némelyikőtök akkora fanatikus baromnak állítja be magát, miközben otthon ül kétszer annyi zsírszázalékkal, mint a legtöbb kérdező és osztja az "észt". Levegővel lehet táplálkozni vagy azt is tiltjátok? Attól is hízunk?

Aki még a borsó és a tej gondolatán is felháborodik, az miért olvasgat itt kérdéseket? Miért kell szívrohamot tettetni a gondolatra, hogy idegen emberek (urambocsá!) tejet isznak és borsót esznek? Vagy egyáltalán meg merték kérdezni, hogy ezt tehetik-e. Ezekről a fölényes, kioktató, ellenszenves válaszokról ordít, hogy némelyikőtöknek ez az egyetlen öröme.

2013. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igaza van utolsó válaszolónak!


Szóval, nem érdemes, mint ahogyan sz.art sem eszünk, jó esetben nem drogozunk, úgy tejjel sem érdemes mérgezni magunkat. Szomorú, de az elmúlt évtizedekben ideális tápláléknak állították be a tejtermékeket, és úgymond rájuk szoktatták az embereket. Meg is lett ennek az egészségügyi következménye. Ha mindenki ismerné a tejivás kockázatait, akkor nagyon kevesen innák, ez tény. Az előttem válaszoló sem inná, ha ismerné a kockázatokat :(

2013. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!