Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy sikerült lefogyni ezzel...

Hogy sikerült lefogyni ezzel a módszerrel (kalóriaszámlálás)?

Figyelt kérdés

1.) Mikor indult be nektek a fogyás?

2.) Tartós maradt?

Kb. 1 hónapja kezdtem el odafigyelni, hogy mit mikor mivel eszem.

Áttértem a rozskenyérre, meg az ilyen extrudált kenyerekre. Cukor helyett édesítőszert használok.

Nasizni nem nagyon szoktam (néha néha, de az elenyésző az eddigihez képest).

Nem fogytam, vagy ha egy kicsit le is ment, az vissza is jött.


2014. okt. 23. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul számolsz, vagy nagyvonalú vagy az adagokkal. Már kellett volna fogynod. Esetleg a tésztát/krumplit/rizst is hagyd el vagy csökkentsd.
2014. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az interneten számolom a kalóriaszámlálóval.

Elhagytam a krumplit meg a tésztát teljesen.

2014. okt. 23. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Na de meg is méred amit eszel? Azon bukhat ugyanis. Más tippem nincs, ránézésre mindent jól csinálsz.
2014. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mérleggel nem mérem ki, de nem eszem olyan sokat, meg olyan dolgokat.
2014. okt. 23. 20:04
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Párom és Én is a Kalóriabázis nevű kalóriaszámláló programmal fogytunk le... Párom 125 kg-ról 80-ra kb 4-5 hónap alatt!

Én 90Kg-ról adtam le 74Kg-ra viszont hozzá is tenném, hogy amint párom befejezte a fogyókúráját és át állt szinten tartásra ezzel nálam megszűnt a versenyhelyzet és hirtelen le álltam vele.... Nem híztam csak tartom én is :D Most újra kezdtem a dolgot és ugyan úgy sikeres a fogyás!


Kérdéseidre a válasz:

1) Nekünk az első és második héten kezdődött el a fogyás ( ehhez hozzá fűzném, hogy nagyban befolyásolja a dolgot az is, hogy kinek milyen a szervezete, anyagcseréje!)

2) Igen tartós a dolog! Mindenképp.

Mivel ez egy életforma lesz mire eléred a kívánt célt, így a későbbiekben is érezni fogod mi az a mennyiség amit be vihetsz és amivel tudod tartani a súlyod! Tehát, hogy mi az elég!

Plusz ha el éred a célod tutira oda fogsz figyelni arra hogy még egyszer ne hízz meg!



Én pl kenyér helyett zsemlét eszem, de azt is ritkán.

És attól, hogy rozs kenyeret eszel nem mindegy mennyit, mivel abban is ugyan úgy ott van a sok kalória.


Az pedig, hogy "nasizni nem nagyon szoktál legalábbis az eddigiekhez képest" az olyan dolog, hogy lehet eddig meg ettél, mit tudom én 3 csomag csipszet most csak kettőt... Nem mondom, hogy foszd meg magad mindentől de ha komolyan akarsz fogyni akkor nagyon ritkán egyél nasit és azt is próbáld meg le mozogni... De legalábbis tartsd magad a Kalóriaszámoláshoz!

Ez olyan dolog, hogy rengetegen jönnek azzal (Hozzáteszem ln is ilyen voltam, most már fel vállalom):

"Nem tudok fogyni nem értem miért pedig mennyivel kevesebbet eszek."

Na már most tényleg magamból indulva ki:

Eddig zabáltam mint egy ló elkezdtem csak úgy saját gondolkodásom szerint fogyózni mondom, eez igen alig eszek hmm de jó vagyok! Még sem fogytam le... Ez azt jelentette, hogy napi 2 csipsz helyett 1-et ettem, a napi tábla csoki helyett csak felet stb... rengeteg a kalória...

Most is eszek csipszet vagy csokit sokkal ritkábban, de nem is kívánom, plusz mindig bele számolom a kalóriába...

És amikor ilyesmit eszek csak és kizárólag azért eszem mert meg kívánom, és ha hosszú ideig elzárnám magamtól akkor olyan zabálás jönne rám előbb vagy utóbb, hogy vissza híznám a dupláját annak amit eddig le tudtam adni!

Higgy nekem, mindent tapasztalatból mondok!

2014. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ja és hozzá tenném, hogy MINDENKÉPPEN használj mérleget!

Ez nem megy rá érzésre...

Vagy ha nem dőlt el nálad még fejben és nem akarod szívből igazán akkor inkább ne is erőlködj mert értelme nincs így!

Vagy tartsd be a dolgokat vagy hagyd rá...

Ne legyél te is az az ember aki azon sír, hogy nem tudok lefogyni pedig így meg úgy próbálkoztam!

2014. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Még egy kis segítség!

[link]


Ezt olvasd el megéri

Ugyan azzal a módszerrel fogyott le a hölgy mint én.

Ismerem is Facebookról.

Van neki egy Ducigroup a változás felé nevű csoportja.

Meg lehet nézni honnan kezdte és most hol tart.

Neked pedig sok sikert kívánok! És kitartást mert az kelleni fog!

2014. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igazából én 6-7 kilótól szeretnék megszabadulni.

Én inkább csokis vagyok :D

De nem mindennap eszem én sem ilyeneket, akkor is max. egy sort, vagy egy darabot.

Én is ott számolom a kalóriát, és azt írta ki, hogy 1050 kalóriát kell naponta megennem, hogy elérjem a kitűzött célt. Ezt be is tartom (a csokival együtt). Van, hogy még kevesebbet is eszem.

2014. okt. 23. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni... 160cm vagyok, jelenleg 78kg, mikor elkezdtem, 75 voltam. 5 hónapon keresztül írtam, mindent mértem, az egy kocka milka csokit is beírtam (ha valaki vett az irodában, és megkínált, akkor ettem csak), minden mozgást is, és ez alatt az idő alatt 2 db kilót bírtam fogyni... ami azóta visszajött, sőt most valamiért több is, de most épp az az időszakom van, hogy leszarom...

Sosem voltam szép, sosem voltam elégedett magammal, láttam magam mellett, aki kalóriabázissal 10en kilókat fogyott, nekem ez sem használt. Most is sportolok, hot ironra járok, most ezt tartják az egyik legerősebb zsírégetőnek. És még mindig dagadt vagyok, semmit sem fogyok...


Most, hogy írtad, lehet elkezdem megint használni, még talán kicsit bízom a csodákban... Jah, az oldal számítása szerint abban az időben, míg írtam, le kellett volna mennem 62kgra...

2014. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!