Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mikor indul be a fogyás? Vagy...

Mikor indul be a fogyás? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hete csinálom a kalória számlálós módszert, az első héten lement 1 kg (gondolom változott a gyomrom telítettsége ilyesmik, az sem igazi fogyás), de azóta semmi. Stagnálás, sőt...Napi 1400-1500 kalória között eszek (az orvosilexikon.hu-n található kalkulátorral számoltam ki), heti 2-3 alkalommal tornázok vibrotréner-en 15-20 percet. Nincs sok súlyfeleslegem, 9 kg, de elég látványos, mivel alacsony vagyok. 1 éves kislányom van, még szopizik. A szülinapomra (május) szeretnék 58 kg lenni, de így nem tudom, hogy fog sikerülni:( Vagy türelmetlen lennék? Köszi a segítséget!



2015. jan. 24. 07:33
1 2
 11/11 anonim válasza:

Igen ahogy a többiek is írták kevés a mozgás de ezen kívül nem tudom mit tehetnél, mert ahogy írtad ugye a gyermek mellett ez nem olyan egyszerű ...én csak ennyit tudok


Örülök, ha segíthettem :)

2015. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!