Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 178 cm és 61-62 kg. Körülbelül 5-6 kg-t szeretnék fogyni. Tudom, hogy most sem vagyok kövér, de a combom löttyedt, főleg belül és a csípőmön is van felesleg. A héten mindennap 1,5 órát kondiztam, gyakorlatokat csináltam, stb.

Az étrendem kb. így nézett ki:

Reggeli: Activia joghurt + alma, vagy banán

Tízórai: Jó reggelt keksz

Ebéd:változó

Vacsora: saláta

Mégis, a mérleg többet mutatott, mint eddig. Szerintetek mit csináltam rosszul?



2014. nov. 8. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Még novesben vagy, és a konditol izmosodsz, nyilvan többet mutat a mérleg.
2014. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Hogy fogyni akarsz! Ez a legnagyobb gond.

2. A löttyedtséged fogyással akarod orvosolni izmosítás helyett.

3. Nem túl jó étrend, fehérje- és zsírszegény.

4. Kilókat figyeled, pedig izmosítással, kondival nőni fog, ahogy a tested formálódik.

2014. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Medvés Tímea válasza:
Szia! Szerintem semmi gond a testsúlyoddal. Ha feszes, izmos és karcsú szeretnél lenni, ne a kilókat nézd, inkább a ruhaméretedet! Az izom sokkal nehezebb, mint a zsír, szóval a mérleg többet mutat, ha izmosodsz, pedig bőven lehet, hogy a ruhaméreted csökken! Az étkezés nagyon fontos! Nem sanyargatni kell magad, hanem megfelelő tápanyagokat juttatni a szervezetedbe, amelyek segítik az izomzatod fejlődését, elegendő energiát adnak az edzéshez, viszont nem "kalóriabombák", amik sok zsírral, cukorral terhelik a szervezetet, és zsírpárnák épülnek belőlük... Lehet finom kajákat egészségesen is készíteni.
2014. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!