Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 750 kalória elég?

Napi 750 kalória elég?

Figyelt kérdés

Minden fogyókúrával foglalkozó oldalon azt olvastam hogy egy diétázónak minimum 1000 kalóriára lenne szükség. Én ezt igazából megoldom 750 kalóriából, mert csupa laktató dolgot eszem a nap folyamán. Azonban mégis bizonytalan vagok, hisz nem tudom hogy ez koplalásnak számít-e.

Étrend:Reggeli: 1 db abonett két csirkemellsonkával

ebéd: Activia zabkása egy csomag jóreggelt kekszel

vacsora: magos zsemle light margarinnal és két csirkemell sonkával

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L 163 cm-91 kg


2015. máj. 12. 14:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mégsem írhatsz egy 40 oldalas szakdolgozatot, vagy egy egész könyvet egy sima kérdéshez, szerintem belefér az egyszerűsítés :)
2015. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért kellene több fehérjét enned, (túrót. tojást, húst,)hogy az izmaidat ne veszíts el, ha elveszíted az nem igazán látszik látványra csak kilóban, viszont ha jön a jojó hatás az az visszahízol a helytelen táplálkozás miatt akkor az izom helyére zsír fog rakodni ami dupla annyira fog látszani mivel a zsír könnyebb és nagyobb térfogatot használ mint az izom.

Egyél 1500 kalóriát ne vonj meg semmit magadtól és fogsz fogyni, igaz lassan de fogsz tartósan, és nem hízol vissza mert megszokod hogy miből mennyit szabad enni.

Minnél nagyobb valakinek a súlya annál több kalóriát igényel a teste, szóval egy 45 kilós nő se eszik ilyen keveset mint most te 91 kilóval.

Ezzel azt éred el hogy fogsz fogyni deee amint abbahagyod többet eszel mint 750 kalória úgy fog rakodni rád a zsír.

Mivel a szervezeted fél a koplalástól és raktároz mindent amit csak lehet.

Remélem nem bántalak meg a válaszommal .

Sok sikert!

2015. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!