Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1600 kalória körül eszem de...

1600 kalória körül eszem de alig fogyok csökkentsem a bevitelt agy ne?

Figyelt kérdés

158 cm és 64-65 kg körül vagyok.

1 hónapja számolgatom a kalóriákat , de nincsen olyan látványos fogyás, 2-3 kg -al vagyok kevesebb mint mikor legelsőnek mértem magam.

De nem tudom hogy hihetek e a mérlegnek mert nagyon ingadozik a súlyom.

Van mikor 65 kg van mikor 64 és volt már 65,5 is.

A legkevesebb amit idáig mértem az 64,1 kg volt.

Mikor kezdtem akkor 67 kg voltam.

Sokat olvasok itt hogy ha nem eszek eleget akkor koplal a szervezetem és utána zabálni fogok és visszahízok.

Én átlagban 1500-1600 kcal-t eszek 1 nap.

Van mikor csak 1200 kcalt-van mikor 2000 kcalt.

Igyekszem minden nap valamit mozogni is.

Szerintetek túl hamar várom az eredményt vagy esetleg stabilan kéne tartani az 1500 kalóriát és nem össze vissza enni?



2015. máj. 13. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó az, ha van fix étrended, de ha a heti kcal jól áll, akkor teljesen mindegy szinte, hogy milyen arányokban vitted be. Szóval ha te napi 1500-at szeretnél enni, ami heti 10500 kcal, akkor is annyi, ha hétfőn 750-et eszel, kedden pedig 2250-et, a hét többi napján pedig tartod rendesen.


A fogyásod amúgy szép, reális, mivel heti fél kiló mínusz az ideális, a maximum, ami még egészséges az az 1 kiló. A hozzávesszük azt, hogy eleve idő, míg beindul, akkor az a -2-3 egy hónap alatt igenis jó eredmény.

2015. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól fogysz, nem értem, mi a problémád.
2015. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vannak emberek akik 6-7 kilót fogynak 1 hónap alatt.
2015. máj. 13. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy túlsúlyosak, vagy egészségtelenül fogynak. Te is tudnál olyat, szeretnél szép kis lógó bőrt, hogy azért ne menjél a strandra, mert ronda lettél? Nem, persze hogy nem.
2015. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan jópár kilót fogynak az első ketogén hetükön. Én az első 7 hétben fogytam nullát (jó, 1 kg vizet). És? Nem vagyunk egyformák.


Teljesen jó ütemben fogysz. Ez a normális, főleg hogy nincs extrém nagy súlyfelesleged. Kis test, valami mozgás, ez nem akkora kalóriaigény, hogy ilyen "sok" evéssel nagy kalóriadeficited legyen... Mitől fogynál hát heti 1 kilót? Több pedig főleg irreális, nagyobbacska feleslegnél is. Megoldható, de extrém dolgok kellenek hozzá vagy nagyon szerencsés egybeesések...

2015. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!